» » Опалення: за бідний Світловодськ замовте слово...

Опалення: за бідний Світловодськ замовте слово...

Ця зустріч мала формат чотирьохсторонньої. Хоча Маліцького з громадськістю, за великим рахунком, можна вважати однією стороною – вони безперестанку атакували Московського – друга сторона. А Поліщук та Довжук дипломатично погоджувалися з усіма – третя сторонаЗвітуючи про причини своєї поїздки до Кропивницького 11 грудня  світловодський міський голова Андрій Маліцький волав, що йому вже несила бачити, як через клятий «Світловодськпобут» і вічні непорозуміння із гендиректором цього підприємства Сергієм Московським тремтять від холоду у своїх помешканнях світловодці. А саме місто уздовж і поперек перерите через численні пориви мереж, якими до їхніх домівок мав би безперебійно надходити теплоносій. Мав би...

Аж ось 18 грудня перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук і начальниця комунального департаменту цієї ж ОДА Ольга Довжук, зваживши на SOS градоначальника, особисто прибули до Світловодська. 

Розбирались вони у сесійний залі нашого «білого дому» за чисельної присутності громадськості, що переважно складалася із «автономників», які, всупереч застереженням – відключатися від централізованого опалення тільки цілим будинком – встановили у себе оці самі «автономки», бо ж ЦО – і дорого, і ненадійно. А супостат «Побут» все одно продовжує їм нараховувати плату за, начебто, користування його централізованим опаленням. До скажених сум подекуди доходить!..

У президії їх сиділо троє: мер Маліцький, гендиректор Московський, а між ними Поліщук. Перший весь час, пред’являючи ті чи інші папери, доводив, що «Світловодськпобут» утаємничує від нього свою ділову документацію, на контакт не ведеться і вимагає лише гроші. З огляду на це, мер настійливо рекомендуватиме міській раді ввести його від громади до складу співзасновників підприємства. Тільки так, за його словами, можна добитися прозорості у діяльності теплопостачальника. 

Слідом у бій вступили згуртовані «автономники»: антимонопольний комітет, мовляв, на їхній стороні – припиніть нараховувати нам за те, що ми не спожили! А тут і користувачі «побутовськими» послугами несміливо голос подали: нам би теж індивідуально опалюватися, може влада розробить механізм, за яким можна буде це зробити з огляду на наші діряві гаманці й кишені.

... Антимонопольний комітет, парирував Московський, – каральний орган, а от рішення судів, які щоразу визнають дії «Побуту» з нарахування плати «автономникам», обов’язкові до виконання. І навіть, якщо припустити, що він (Московський) ставитиме свій підпис під документами про зняття з обліку (відтак, нарахування) оцих бунтівних «автономників», то гендиректора автоматично, разом із ними, сміливо можна притягувати до відповідальності. То, на біса йому треба цей клопіт!

Ідея щодо масового переходу на «автономки» видалася слушною депутатці Вікторії Атамась, але вона вважає, що для початку цього поступу, треба здійснити облік уже існуючих «автономників» – щоб мати чітку картинку реальних витрат і кого на який різновид опалення «перемикати»: на газ чи електрику... І чи витримають газові (чи електричні) мережі такі додаткові навантаження, зауважив ще один обранець Віталій Юшко

Звісно, далеко не того чекали сторони (кожна – своє) від приїзду поважних «рефері» із Кропивницького... Як зауважив ближче завершення Володимир Петров, теж депутат, означена зустріч пройшла у форматі порожніх балачок. 

І дійсно, Московський, попри намагання Маліцького та союзників перетворити його на такого собі «хлопчика для биття», відбувся легким переляком. Ну, хіба що, Поліщук передав йому суворий наказ від свого начальника-губернатора: надавати тепло людям і установам будь що! 

Не став тріумфатором й Маліцький: по-перше, тому що Московський так не став цим самим «хлопчиком для биття», а по-друге... Коротше, подивіться трішки вище, що сказав Петров...

Єдиний, кому на цій зустрічі і справді перепало, так це начальникові КП «Добробут», на балансі якого перебувають кілька «убитих» гуртожитків із страшнючими боргами перед комунальниками, Олегові Долгому – градоначальник заявив, що ось-ось його звільнить. Та й чого з ним сюсюкатись? Валентин Козярчук, креатурою якого був Долгий, вже не міський голова і сам Долгий – вже не депутат, до того ж у молодій команді нинішнього мера знайдеться гідна кандидатура йому на заміну.

Фото з архіву редакції

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
«Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!
Півфінал Чемпіонату України з баскетболу – у Світловодську!
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Мультiмедиа
Зимова риболовля – ось чим займалися справжні чоловіки у вихідні дні
Пам’ятаємо видатного земляка Вадима Бойка…
«Кременчуцька ГЕС демонструє стабільність і розвиток» – Андрій Назаренко
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького