» » Представники Кіровоградської ОДА та Міністерства розвитку громад перевірили готовність Світловодська до опалювального сезону

Представники Кіровоградської ОДА та Міністерства розвитку громад перевірили готовність Світловодська до опалювального сезону


Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Поліщук спільно з представницею міністерства розвитку громад та територій Світланою Отколенко та директором департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольгою Довжук перевірили стан готовності Світловодської міської тергромади до опалювального сезону.

Під час інспектування було відвідано спільне підприємство – ТОВ «Світловодськпобут». Як повідомив керівник підприємства Сергій Московський, нині активна робота з підготовки до подачі тепла фактично завершена, а підприємство – готове надавати тепло до закладів соціальної сфери та об’єктів ЖКГ.

За результатами наради з представниками Світловодської міської ради встановлено, що відсутні акти готовності у закладах соцсфери, крім ЦРЛ, також не визначено надавача послуг постачання теплової енергії Павлівського НВО.

Після проведеної перевірки представник Міністерства розвитку громад та територій має подати відповідний документ з висновками вже наступного тижня. Робота щодо підготовчих робіт до опалювального сезону продовжується.
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!