» » Працюйте однією командою – тоді і буде результат!

Працюйте однією командою – тоді і буде результат!


Газета «Світловодськ вечірній» – пульс нашого міста, тому саме через це видання хочу, щоб міська влада депутати та посадовці місцевого самоврядування почули голос народу. На жаль, багато жителів нашої громади байдужі до наших спільних проблем, тож хочу поділитися своїми  враженнями від сесії, яка відбулася 21 вересня, на якій  і я була разом з іншими активістами. 

Запам’яталось, як депутатка Марія Дмитренко, згаяла багато часу і перетворила сесію в «балаган». Посадовиця з  освіти звітувала про те, що харчування в школах налагоджене. Почувши цю брехню, про харчування, я культурно попросила надати слово громаді. Голосно підняла кілька питань. Говорила про те, що харчування дітей у деяких закладах освіти налагоджено погано. Дітям з  першого   по четвертий  клас  дають чай та булочку, а з 5-го  по 11-й клас – діти голодні. У школі №8 харчування відсутнє. В усіх закладах повинно надаватись гаряче харчування, а для дітей наших захисників, воїнів АТО, дітей - сиріт та дітей - інвалідів, воно повинно бути безкоштовним.

Друге питання моє було про транспортування газу. Я пропонувала написати лист-клопотання в офіс Президента, про скасування постанови Кабміна про транспортування газу. Люди не можуть сплачувати зі своїх мізерних пенсій та зарплат ще й цю надуману послугу.  

Далі я говорила про житлово-комунальне господарство міста. Влада роками не вирішує проблеми приватного сектора на  «спецбуді». Немає продуктового ларька – хліба немає де купити, дороги роками не ремонтуються, погано освітлюється вулиця  Г. Сковороди, поряд ліс і яр, страшно ходити  людям і дітям додому. З цього приводу, ми неодноразово зверталися до депутатів  минулих каденцій. Відповідь одна – немає грошей в бюджеті. На наш погляд – гроші є, тільки совісті та бажання немає у посадовців, щоб вирішувати людські потреби. 

Також хочу через ваше видання відповісти персонально депутату міськради і начальнику УЖКГ Віктору Самоляку на його некоректне запитання  – «скільки коштів я надаю в міський бюджет».  За довгі роки трудової діяльності, як і всі пенсіонери, до бюджету сплатила достатньо. Крім того,  з 2014 року, коли армія була гола й боса, я вважала своїм обов’язком їй допомагати. Через  волонтерів Ігоря   Полякова, Дарію Ільїну, Сергія Волкова регулярно передавала нашим захисникам на передову теплий одяг, продукти харчування, гроші, адже я –  дитина війни і знаю, що таке голод та холод. За мою допомогу маю подяку від Верховної Ради та від депутата Олеся Довгого. Вважаю, що на цій посаді ви, Вікторе Андрійовичу, іноді забуваєте про свої обов’язки, тому нічого не зробили для людей приватного сектора нашого мікрорайону, навіть коли була така можливість.  

Люди, не будьте байдужими, думайте кого ви обираєте в депутати!

Сподіваюся, що нова влада і всі депутати будуть працювати на користь громади однією командою: влада, громада, депутати, посадовці – тоді буде результат.

Катерина Шаповалова, 
пенсіонерка, ветеран праці, дитина війни
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!