» » Щедрою рукою міськрада роздавала гроші комунальним підприємствам

Щедрою рукою міськрада роздавала гроші комунальним підприємствам


У минулому номері газети та на сайті видання ми коротко розповіли про перший день роботи дев’ятнадцятої сесії міськради і пообіцяли повідомити про те, що ж цікавого і корисного для громади ухвалили народні обранці у день другий, завершальний. Отже, 22 вересня, сесійна зала міськради.

Розглянули питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №92 «Про бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік». За рахунок вільних залишків збільшили видаткову частину на 150 тис. грн для виплати заробітної плани працівникам Власівської пожежної частини до кінця року; за рахунок залишку субвенцій на освіту з державного бюджету (603,153 тис грн.) також збільшили видаткову частину міського бюджету і спрямували її на заробітну плату освітянам з нарахуваннями, забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру тощо. Сесія підтримала також рішення про збільшення дохідної та видаткової частини бюджету за рахунок державної субвенції (1 млн 750 тис. грн) на реалізацію програми «Cпроможна школа для кращих результатів». Умовою участі у цій програмі є співфінансування міського бюджету (30%). Ці кошти витратять на сучасний кабінет англійської мови у Павлівському НВО та на ремонт харчоблоку загальноосвітньої школи №4. 

На потреби міського спортивного комплексу для придбання двох баскетбольних щитів та для металевих конструкцій виділили 63 тис. грн, збільшивши видаткову частину по спеціальному фонду. 

255 тис. грн. виділили Комбінату комунальних послуг на придбання насосу для насосної станції для водозниження на Великому озері, бо ж дощі і підтоплення житла мешканців Хмельницького мікрорайону, як наслідок. 

100 тис. грн. за рахунок «Фонду охорони навколишнього природного середовища» направили на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на території міста. 

Звіт про виконання бюджету за 6 місяців 2021 року затвердили та розглянули прогноз бюджету громади на 2022-2024 роки. 

Серед десятків питань архітектурно-земельних відносин, депутати розглянули і ухвалили рішення щодо втрати чинності рішення Світловодської міської ради від 22.09.2020 року №2257 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки на розі вулиць Героїв України – Ювілейна, ТОВ «Фітерікс». Більше того, цю ділянку включили до переліку вільних земельних ділянок, які надають у користування або у власність на земельних торгах. 

Вісімнадцять депутатів проголосували за підтримку КП «Муніципальна варта», виділивши 240 тис. грн для виплати заробітної плати працівникам до кінця поточного року. Зазвичай, комунальні підприємства самостійно заробляють гроші і сплачують податки до бюджету. Але, можливо, це КП має особливий статус, а міська влада сподівається на шалене поповнення міського бюджету до кінця року? 

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!