» » Як «Добруджа 41» розлучилася зі «Світловодськпобутом»

Як «Добруджа 41» розлучилася зі «Світловодськпобутом»


На сьогодні у Світловодську відключилися від централізованого теплопостачання кілька будинків, зокрема: №3 на вулиці Гагаріна, №9, 11 на Героїв України, №37 на Грушевського, №13 на Павлова та №41 на Героїв України. Cвоїм непростим досвідом ділиться сьогодні з громадою Володимир Михайлюченко, голова правління ОСББ «Добруджа 41». 

— Ще до створення ОСББ всі розуміли, що електромережа будинків була розрахована на мінімум електроприладів. В осінній період безкінечно «вистрілювали» автомати і була пожежа в одному з під’їздів, внаслідок чого вигоріла щитова з лічильниками електроенергії. Біля будинку проходить теплопровід діаметром 500 мм, 43 метри якого потребували заміни. Внутрішньобудинкова система опалення також була не в кращому стані. 

Усі пам’ятають, з якими великими потугами відбувався старт опалювального сезону  2019-2020 років. Вимкнули його на початку березня. Тож разом з усім правлінням ми почали думати що робити далі. 

У серпні 2020 від голів ОСББ Павлова, 13 та Грушевського, 37 я дізнався про кропивницьку фірму «Мережа тепла», що виконує роботи по переведенню будинку на електроопалення «під ключ». Зібрав правління, запросив керівника цієї фірми Івана Попруженка, ми все обговорили. Ще кілька разів збиралися і призначили загальні збори. Бажання мешканців 142-квартирного будинку від’єднатись від централізованого опалення було великим і ми швидко, менше, ніж за тиждень, оформили протокол зборів з усіма підписами і подали його міжвідомчій комісії, яка приняла позитивне рішення і передала наші документи до виконавчого комітету. Після отримання рішення виконавчого комітету міської ради ми подали пакет документів до «Кіровоградобленерго» (далі - КОЕ). 

Коли ми планували модернізацію електоромережі будинку, планувалося, що заміна кабелів від підстанціїї до будинку №41 буде здійснюватися за рахунок КОЕ, як у наших «попередників» — ОСББ на Грушевського, 37 та Павлова, 13, що виконали ці роботи раніше. 

Але коли КОЕ порахувало технічні умови, виявилося, що трансформаторна підстанція (ТП) не «витягне» наш будинок, потрібно її модернізувати. Наприкінці року коштів на модернізацію вже не було, тому холдинг, до якого входить КОЕ, запланував на початок 2021 року модернізувати ТП, що ними і було виконано. Це дало можливість збільшити потужність ТП на 500 кВт. Виконані роботи дали можливість забезпечити наш будинок додатковими кіловатами, які ми замовили в КОЕ. 

Паралельно з модернізацією внутрішньобудинкових електромереж, замість чавунних батарей здійснювалась установка електричних панелей. 

На сьогодні питання початку і закінчення опалювального сезону, кожен мешканець квартири вирішує для себе індивідуально. Нелегко нам вдалося у осінньо-зимовий період 2020-2021 здійснювати модернізацію електромережі будинку. Але, дякуючи потужній команді правління ОСББ, зокрема Мальцевій Н.О., Оністрат Н.Ф., Коваленко Р.О., Калініченко О.Ф., нині покійному енергетику Корвякову А.О. та всім небайдужим мешканцям будинку, ми виконали всі роботи. Щиро дякую всім за підтримку! Дякую усім мешканцям будинку, які своїми внесками забезпечили модернізацію електромережі будинку. Ми впевнені у тому, що зробили все правильно і на багато років! 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!