» » «Успішний-2019» першим відключився від централізованого теплопостачання

«Успішний-2019» першим відключився від централізованого теплопостачання

Володимир Петрович Гаврилюк – голова правління у п’яти ОСББ, що створені у житлових будинках в районі центральної площі міста – автостанції.  На сьогодні 3 ОСББ, а це 3 будинки перейшли на автономне електричне або газове опалення. Сьогодні він ділиться власним досвідом роботи у цій сфері.

– Дозвіл на відключення від централізованого теплопостачання ОСББ «Успішний-2019» (Героїв України, 11) ми отримали у 2019 році. ОСББ «Затишний-2019» (Героїв України, 9) та ОСББ «Восток» (Гагаріна, 3) – у 2020 році. Тобто це сталося за керівництва попередників нинішньої влади. Подивіться відповідні рішення виконкому міськради. Тож наші житлові будинки входять у  третій («Успішний-2019») та другий (решта) опалювальні періоди.

За два роки роботи ОСББ ми замінили внутрішньобудинкові мережі водопостачання та електропостачання в цих житлових будинках. Утеплено вхідні двері в під'їздах. У житловому будинку №11 по вул. Героїв України розпочали роботи щодо встановлення пластикових вікон у двох під'їздах. 

У планах на сьогодні – заміна системи електропостачання в житловому будинку №14 по вул. Приморській. На майбутнє – заміна вікон у під'їздах та утеплення фасадів. 

Загальний досвід наших перших трьох будинків доводить, що це єдиний вірний шлях до покращення умов життя наших мешканців не тільки у зимовий період. Крім того, це і суттєва економія коштів, адже кожен власник квартири сплачує лише за використані електрику чи газ, а за місця загального користування не нараховується жодної копійки.  

Можливо,  у  наступному році співвласники житлових будинків №10 та № 14 по вул. Приморській (ОСББ «Південний-2019» та «Смарагдовий-2019») також приймуть рішення на загальних зборах щодо відключення будинків від централізованого опалення. У такому випадку докладемо зусиль для того, щоб процес нашого розлучення з СП ТОВ «Світловодськпобут» пройшов швидко і безболісно. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!