» » «Сподіваюсь, інфекційне відділення Світловодської ЦРЛ запрацює!» – Олесь Довгий

«Сподіваюсь, інфекційне відділення Світловодської ЦРЛ запрацює!» – Олесь Довгий

У середу, 27 жовтня народний депутат України Олесь Довгий проінспектував реконструкцію інфекційного відділення Світловодської ЦРЛ. Відомо, що саме цей представник наших інтересів у Верховній Раді доклав неабияких зусиль, щоб на інфекційне відділення центральна влада виділила гроші. 

Тож коли будемо перерізати червону стрічку в інфекційному відділенні ЦРЛ? Судячи з того, що я побачила, оглянувши усі приміщення двох поверхів і саму будівлю зовні, не скоро. На об’єкті працюють лише 6 робітників, а роботи так багато, що за 2 місяці (листопад і грудень) виконати її неможливо. Але, як виявилося, ніхто і не планує. Реконструкція інфекційного відділення продовжиться у наступному році не тільки через брак часу, а й через не повне фінансування у поточному році, як з боку держави, так і з боку місцевої влади. Тож про усе по порядку.

Під’їхавши до інфекційного відділення, Олесь Довгий привітався з групою місцевих чиновників на чолі з міським головою Андрієм Маліцьким, директором ТОВ «Лідер Буд-Монтаж» Анатолієм Тесленком, який виконує роботи з реконструкції, представниками ЗМІ. На запитання, як справи, і підрядник, і замовник в особі Віктора Самоляка, начальника УЖКГ, одноголосно відповіли, що усе добре, йдуть за графіком. Підтвердив це і міський голова, мовляв, щотижня збираємося і звіряємо годинники. 


Народний депутат нагадав історію з першою спробою реконструювати інфекційне відділення за часів мера Валентина Козярчука, коли з державного бюджету, завдяки його зусиллям, надійшло 5 млн грн, але більша частина коштів повернулася до держбюджету через зволікання і міської влади, і підрядника. Тож, розуміючи важливість цього об’єкту для Світловодської громади, особливо тепер, в умовах пандемії, довелося Олесю Довгому «пробивати» питання фінансування «інфекційки» вдруге. Вдалося залучити 3,5 млн грн у цьому році, ще півтора треба буде «пробивати» у наступному. Міська влада ухвалила рішення про співфінансування у розмірі 30% кошторисної вартості, яка зросла після перерахунків до 7 млн грн. 


Відповідаючи на запитання народного депутата, Віктор Самоляк повідомив, що профінансовано лише 10%, решту необхідної суми закладуть у бюджет наступного року. Дай Бог хоч це освоїти! 

Анатолій Тесленко запевнив, що усі заплановані роботи будуть виконані за 8 місяців від дати отримання дозволу на початок робіт. Тобто треба рахувати приблизно з другої декади жовтня. І підганяти їх не треба! Є певні процеси: спочатку вони виконають розведення каналізації і тепла,  перевірять розведення електрики, що зробив попередній підрядник, і усунуть допущені помилки, змонтують двері і лише потім, після включення опалення, заїдуть штукатури і розпочнуть оздоблювати стіни. Зовсім непотрібно, щоб тут ходило і бігало багато людей, фахівці заїжджають поступово. Так переконував Анатолій Тесленко і нардепа і мене вже після від’їзду Олеся Довгого. 


На моє запитання, чи за проєктом змонтували гіпсокартон на стіни інфекційного відділення, бо ж дуже дивно це виглядає, враховуючи специфіку медичного закладу, він відповів, що попередній підрядник разом із замовником внесли поправки до проєкту, напевне, щоб пришвидшити роботи, а він тепер користується тим проєктом, що є. Щоправда, вони вже обговорювали це питання, і, можливо, на першому поверсі будуть штукатурити стіни, а не «зашивати» їх  гіпсокартоном.  

 
На прощання, Олесь Довгий побажав усім причетним до реконструкції дуже важливого об’єкту, успіху, натхнення і висловив сподівання, що у наступному році інфекційне відділення Світловодської ЦРЛ запрацює.
Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!