» » Двадцять перша сесія Світловодської міської ради: усі вільні залишки на кисень!

Двадцять перша сесія Світловодської міської ради: усі вільні залишки на кисень!

Пленарне засідання, яке відбулося 26 жовтня, розпочалося з тривожного повідомлення про напад на депутатку міськради Тетяну Красюк. Міський голова Андрій Маліцький висловив занепокоєння надзвичайною подією і сподівання на швидке розкриття злочину поліцією. 

Не таким трагічним, але вкрай безглуздим з боку міської влади стало рішення спочатку надати дозвіл і профінансувати проєкт землеустрою для будівництва гаражів учасникам АТО, а потім відмовити їм через інше призначення тієї землі. Про це говорив Олександр Скотников, голова Спілки АТО, йому апелював Микола Баканов, в.о. головного архітектора міста. За затвердженим нещодавно Генеральним планом міста земля зарезервована під багатоповерхівки. Хороший план, що і говорити, шкода, що абсолютно нереальний! Так от, пройшов рік поневірянь захисників України по чиновницьким кабінетам, бюджетні кошти витратили на проєкт. Але «поправити» Генплан на користь спілчан та їх гаражів – дуже тривала і дорога справа…  Тож залишається одне – шукати інше місце, знову ухвалювати рішення міськради і замовляти новий проєкт, знову за рахунок міського бюджету.  

Багатостраждальному гуртожитку по Героїв України, 67 (КП «Добробут») та його електриці теж приділили увагу. Депутатка міськради Марія Дмитренко зачитала звернення від його мешканців щодо реконструкції електричних мереж і переходу на електроопалення. Питання – на постійному контролі, запевним міський голова, розповів про те, що щось і якось робиться, зокрема, укладено договір з ПП «Україна-Сервіс». Тож чи буде електроопалення у гуртожитку, чи залишиться централізоване опалення цієї зими? Зрозуміло, що ні того, ні іншого не буде. Люди будуть мерзнути. Але таку неприємну новину міський голова повідомити не наважився. 


Про громадські туалети – будівництво нових і ремонт старих з пандусами для маломобільних членів громади говорила депутатка Олена Жмуріна у своєму депутатському запиті. Слушна пропозиція, на яку до цього часу не звертали уваги до такої міри, що навіть у туалеті за адмінбудівлею немає ані сил, ані бажання навести лад, що вже говорити про решту… 

Як просувається будівництво скейт-парку? На цей запит відповів Максим Ільченко, заступник міського голови з питань ЖКГ. Ось-ось підпишуть договори на виконання робіт вже у цьому році. 

Серед фінансових питань суспільно-важливим було виділення коштів на кисень  для порятунку людей, хворих на COVID-19. Євген Яковенко, начальник управління охорони здоров’я доповів депутатам, що кількість хворих з кожним днем зростає. І хоча Світловодська ЦРЛ не визнана спеціалізованою лікарнею для «ковідних» хворих, відповідно і «COVID-пакет» не фінансується Національною службою здоров’я, рятувати людей доводиться постійно в умовах пристосованого приміщення інфекційного відділення та реанімації. На добу для цієї мети потрібно 15 балонів кисню, у жовтні вже використано 86, по 350 грн кожний. Депутати разом з міським головою перейнялися проблемою та й «ухнули» увесь вільний залишок міського бюджету – 91 тисячу 841 грн 74 коп. на придбання кисню. Вистачить, щоб тричі з’їздити за киснем. Що будуть робити далі, коли медики і ці кошти використають, поки що невідомо. Вільних залишків більше немає.  Ні на ці, ні на інші цілі. Дохазяйнувалися… 

Тетяна Дроздова
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!