» » Листування щодо централізованого опалення міська влада замінила на біганину з термометрами

Листування щодо централізованого опалення міська влада замінила на біганину з термометрами

Міський голова Андрій Маліцький від цього тижня повернувся до своєї депутатської практики – бігає з соратниками по закладах освіти і перевіряє температуру повітря під прицілом фотокамер. Ось він здивовано роздивляється термометр, ось торкається батареї, аж ось просто його долоня крупним планом і, як завжди, усі ці шедевральні фото – на сайт громади і в фейсбук! 

Ну і, звісно, продовжує засідати у власному штабі. Заступник з питань ЖКГ Максим Ільченко, як завжди, розписується у повній безпорадності і небезпідставно звинувачує СП ТОВ «Світловодськпобут» у недотриманні теплового режиму. 

Так от, станом на 12 січня, стан справ невтішний. Холоднеча в терапії ЦРЛ, поліклініці, інфекційному відділенні Світловодської ЦРЛ (вул. Павлова, 16). Потерпає від неякісного тепла або його повної відсутності і житловий сектор: вул. Павлова, 10; вул. Героїв України, 29, 31, 44, 46, 48; вул. Приморська, 32.  Навіть будівля поліції відключена від теплопостачання, бо на вул. Куцевича, 8 стався порив теплотраси. Замерзають мешканці будинків приватного сектору, без централізованого опалення досі лишаються 6 будинків на вул. А. Солов’яненка, 1, 2, 5, 10, 28 та на вул. Коцюбинського, 10. 

За підсумками засідання штабу, що відбулося 12 січня, розпорядженням міського голови створюється комісія з посадовців, яка встановить дійсну  температуру повітря у школах і, напевне,  спростує інформацію заступника голови облдержадміністрації Сергія Поліщука про тепло у школах, яку він розповсюдив, і ухвалить рішення (скоріше за все) – навчатися очно в таких умовах не можна! Перевіримо цей прогноз найближчим часом. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Віктор Степаненко
    Прикро...сумно...аж за край !
    На все свій час: і час популізму окозамилювання провладних шахраїв завершився...Сьогодні пожинаємо плоди своєї нерозважливості ...Мені пощастило проектувати котельну. що по вул. Комсомольській м. Світловодська / Заводу " Твердих сплавів " --- це район - ж/д вокзалу ./ Котельна /топливо : газ--мазут / надпотужна. Мала забезпечити не лише потреби промзони . а й передбачала . насамперед / забезпечити теплом адміністративну частину м. Світловодська.../ з відключенням . застарілої . Котельні № 2 .
    Монтаж котельни провадило - СУ-200 .м. Комсомольська . Для під*єднання .до тепломережі міста залишалося . якихось -200м. від " Пожежного депо " .до теплової камери що по вул. Конько !?Обладнання котельни було здане " під ключ " : Котлоагрегати -- ДЕ--25/14 іще пахли свіжою фарбою " Бійського котельного заводу " Проте нам непощастило : розпочався розвал СРСР . І тут розпочалася диверсійно--шкідницька компанія : з невідомих мені причин Світловодська МіськРада розпочала зволікати з прийняттям новесенької котельни на баланс міста...Котельну почали розносити по домівках... Не витримав : викликав кореспондента Кіровоградської газети " Народне слово " Коли ж ми завітали на територію об*єкта ---узріли : навть велетенську димову трубу /червоної цегли/. -- поцупили... А в цей час Голова МіськРади Балобан ледь всигав приймати заморські делегації із слушними пропозиціями щодо допомоги вийти із опалювальної скрути ..Краєшечком вуха чув : пропонували і власні інвестиції ї високоефективні .дворові мінікотельні..на виплату.. І я вже заспокоївся . оскільки знав -- це можливо.. і це потрібно запроваджувати ... А тим більше я .достеменно. знав .що гідравліка вуличних газопроводів /середнього тиску /--дозволяло це впровадити.../оскільки мають великий запас транзиту на перспективу.../
Популярне
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)