» » Про харчування, дистанційне навчання і тепло в школах - Лариса Сачевська

Про харчування, дистанційне навчання і тепло в школах - Лариса Сачевська

Переможця тендеру щодо надання послуг з харчування в школах визначать  17-18 січня. Чи відповідає температурний режим у навчальних закладах нормі, перевіряє комісія. Так коротко можна резюмувати відповіді на наші запитання в.о. начальника новоствореного управління освіти, молоді і спорту Лариси Сачевської. 

- Ларисо Романівно, поясніть будь-ласка, чому вийшла затримка з проведенням тендерної процедури з приводу харчування дітей в школах? 

- Харчування в закладах освіти міста здійснювалося на підставі укладених договорів на цю послугу з ФОП Рєзніков та ФОП Авдєєва, які діяли до 31.12.2021 року.  Управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради завершило свою діяльність, як головний розпорядник коштів освітнього напрямку в зв’язку зі своєю ліквідацією, тож продовжувати договірні відносини з відповідними ФОПами ліквідоване управління не має права. З 4 січня 2022 року офіційним та єдиним розпорядником коштів відповідного напрямку є новостворене управління освіти, молоді та спорту територіальної громади. Мене було призначено в.о. начальника управління. 

За вимогами чинного законодавства, одразу після прийняття бюджету на 2022 рік, у грудні 2021 року новостворене управління, як і вимагає того законодавство, оголосило тендер на послугу з харчування. Переможця тендеру можна буде визначити 17 - 18 січня. Управління докладе максимум зусиль, щоб якнайшвидше вчинити всі необхідні дії щодо укладання договорів.

- Наразі школярі міста навчаються дистанційно. Ви посилаєтесь на холоднечу, заступник голови Кіровоградської ОДА  Сергій Поліщук повідомляє, що у школах тепло і звинувачує вас у тому, що перехід на дистанційне навчання пов’язаний виключно з відсутністю харчування. Де правда? 

- Наш постійний моніторинг температурного режиму у закладах освіти доводить, що рівень тепла в школах значно нижче норми. Сьогодні (12.01.2022 р. Ред.) комісія на чолі з міським головою, за участю фахівців Держпродспоживслужби та інших спеціалістів ще раз перевірить яка температура повітря в класах і визначиться з подальшою формою навчання. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)