» » Арт-галереї «Наше місто» виповнилося 5 років!

Арт-галереї «Наше місто» виповнилося 5 років!


Уперше у виставкових залах галереї запанувала тепла, святкова атмосфера 25 грудня 2016року. В одному місці  зібралася велика кількість талановитих творчих людей. У Світловодську з’явився простір, в якому можуть вільно почуватися ті, хто вміє цінувати мистецтво.

Життя цьому проєкту, який швидко став родзинкою Світловодська,  дав засновник та меценат Костянтин Каспров. Для творчої, злагодженої робити потрібні цікаві ідеї, працьовиті руки і теплі серця. Саме за такими принципами працює  цілеспрямована команда  галереї: заступниця голови ГО «Наше місто» Олена Требунських, арт-директор, куратор творчих проєктів Ксенія Бондаренко та адміністратор Олена Ромашкіна. Разом ми зробили багато роботи – налагодили співпрацю з осередками Спілки художників України у містах Кропивницькому та Кременчуці, з галереєю «Єлисаветград», галереєю «VashArt Gallery» та місцевим поетичним об’єднанням «Літо». Разом з музеем Осьмьоркіна в галереї відбувся проєкт «Велюровий кіт». Команда галереї  влаштувала  понад 30 персональних виставок художників, серед яких Андрій Биков, Володимир Товкайло, Віктор Чумаченко, Микола Чистяков, Ксенія Бондаренко, Тетяна Шуляк, Олександр Деміденко, Андрій Надеждін, Анжеліка Голишкіна, Яна Дябіна-Товкайло, подружжя Іванюків, Сергій Новіков, Інна Мосієнко, Вікторія Крутько та фотограф Ігор Шипіцин. Галерея завжди радо приймала як заслужених художників України, так і аматорів.

За 5 років роботи в галереї для кожного охочого  стали доступними майстер-класи з Петриківського розпису (керівник Любов Дворцова), газетоплетіння, скрапбукінгу, портрету олівцем кожної п’ятниці, малюнку на воді. Команда галереї зацікавлювала відвідувачів, організовуючі оригінальні макйстер-класи, запрошуючи особливих майстрів, які ділились своїми вміннями з валяння, флюїд-арту, льодяні свічки, великодні писанки, ляльки-мотанки, вишивка стрічками, глиняна майстерня, основи декупажу та акварелі. А ще Арт-галерея на постійній основі проводить конкурси «Я талант», «Маленький мрійник - великий художник» та «Прикрашаємо великоднє дерево».

У неділю, 26 грудня 2021 року, Арт галерея «Наше місто» знову приймала у своїх стінах поціновувачів мистецтва.Виставку, яка відкрилася цього разу, склали кращі роботи з фонду галереї та кращі роботи Світловодських художників.  На виставковому арт-просторі ви можете побачити роботи Анатолія Сіромахи, Михайла Супруна, Віктора Чумаченка, Сергія Новікова, Інни Мосієнко, Тетяни Шуляк, Олександра Деміденка, Валерія Горобця, Марії Некрасової, Тетяни Алімової, Світлани Райкової, Наталії Бойчук, Миколи Чубова, Андрія Бикова, Катерини Грабенко, Наомі-Юнни Кужильської, Олени Коваленко, Катерини Шевченко, Романа Сугаля, Людмили Маккей, Наталії Крячко, Володимира Товкайла, Олександра Товкайла, Лариси Охотної, Людмили Попруженко, Олексія Іванюка, Володимира Зуєвського, Ксенії Бондаренко, Василя Андрущенка, Миколи Чубова, Анатолія Татарова. Ці художники натхненно працюють, не знають нестачі в ідеях, сумніву у шляхах і засобах реалізації. Вони мають що сказати і знають як це сказати. А створений для митців простір в галереї дає їм можливість голосно заявляти про себе в нашому місті. Кожен художник отримав солодкий подаруночок.

Арт-галерея «Наше місто» стала майданчиком, що об’єднує людей різних творчих напрямів. Музичною творчістю доповнили захід викладачі Світловодської дитячої музичної школи, Дмитро Чаплюк (флейта), Олег Ковальов  (гітара). Світловодська дитяча школа мистецтв представила свою творчість вокалістками: Ліза Македон, Крістина Осиченко, Ольга Балковая (керівниця Наталія Коваленко). Мелодії проникали в серця та зливалися в гармонічному поєднанні мистецького свята.

На завершення заходу на всіх присутніх чекав сюрприз від організаторів. Книга відгуків яку заповнили сотні задоволених відвідувачів, за ці 5 років, закінчилася. Започаткувавши нову книгу, галерея започаткувала нову традицію – за найкращі 3 відгуки серед присутніх було розіграно 3 картини з фонду Арт-галереї. Вітаємо щасливих переможців!

Виставка триватиме до 30 січня 2022 року. 

Ксенія Бондаренко, Ашот Вдовиченко (фото)
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!