» » Різдвяні колядки співали на центральній площі Світловодська

Різдвяні колядки співали на центральній площі Світловодська


Сьомого січня на центральній площі міста відбувся концерт аматорів сцени міського Палацу культури, під час якого усі охочі могли   взяти участь у конкурсі колядок.

«Тиха ніч, свята ніч! Ясність б’є від зірниць. Дитинонька Пресвята, така ясна, мов зоря, спочиває в тихім сні», – мелодійною колядкою розпочала святкову програму Наталія Сандрак, керівник народного аматорського театру «Амбіція». 

Вона привітала усіх присутніх з Різдвом, побажала миру і достатку. 

Продовжили програму «Кришталеві роси» – вокальний колектив, «Сударушка» – народний вокальний колектив, Юлія Мартиненко, Олена Куциба, Василь Кузьменко, Павло Аболмасов – солісти міського Палацу культури. Слухачі концерту не стояли осторонь, а дружно водили хороводи під запальні пісні. 

Чимало позитивних емоцій в усіх присутніх викликав конкур колядок і щедрівок, у якому взяли участі діти від 3-х до 12 років. Маленьким виконавцям так сподобалося виступати біля ялинки, що вони заспівали і новорічних пісень. А можливо на це їх надихнули і солодкі призи!

На наше прохання прокоментувала захід Надія Клокар, начальник управління культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради:

«Колектив міського Палацу культури дуже старався! Їм вдалося створити атмосферу свята, розкрити його тематику, зробити все, щоб усі присутні пораділи разом з нами. На превеликий жаль, глядачів було дуже мало. Ті ж, хто прийшов, шкодували, що не запросили на свято своїх друзів і знайомих. Я дуже вдячна працівникам Палацу культури і аматорам сцени, які не тільки сьогодні, а й  у новорічну ніч змогли відсунути свої особисті справи і влаштували справжнє свято для жителів Світловодська!»
[img]

































































[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Новини партнерів
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Юні світловодські футболістки показали хороший результат
Перший тур Чемпіонату України збаскетболу - у Світловодську
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!