» » Одноголосно депутати підтримали звіт голови обради Сергія Шульги

Одноголосно депутати підтримали звіт голови обради Сергія Шульги


Звіт про роботу на посаді голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги у 2021 році депутати підтримали одноголосно на сесії сьогодні, 14 червня.

«Пам‘ятаєте, трохи більше року тому з трибуни я говорив про необхідність змінити управлінські підходи, про прозору й відкриту роботу, яка має бути в обласній раді, про потребу об‘єднатися і спільно працювати – всім разом: громадам, депутатам. Минув рік і я можу констатувати, що процес змін розпочався і триває», - зазначив Сергій Шульга.


Він уточнив, упродовж 2021 року на комунальних підприємствах облради відбулося 11 аудитів.

«11 аудитів, які провів контрольно-ревізійний відділ апарату обласної ради за моєю ініціативою, показали, що проблеми є. Це збиткова робота підприємств, це небажання розвивати підприємства, це фінансові порушення і так далі. На окремих підприємствах у 2021-му ми з вами оновили керівництво. І, як наслідок, відбулися позитивні зміни в результатах роботи», - підкреслив голова облради.


Сергій Шульга навів приклади порівнюючи результати роботи комунальних підприємств за 2020 і 2021 роки.

Зокрема за словами голови облради, Регіональний фонд підтримки підприємництва у 2021 році реалізував 8 проєктів на суму 2,4 мільйона гривень, у той час як у 2020 – 1 на суму 530 тисяч гривень у тому числі за рахунок співфінансування з місцевого бюджету. Директора фонду Ольгу Ковальову-Алокілі сесія призначила у травні 2021 року.

Комунальне підприємство «Кіровоградфармація» у 2021 році збільшило дохід від реалізації лікарських засобів на 1 мільйон гривень, отримало прибуток і підняло заробітні плати працівникам. У 2020 році підприємство було збитковим – сума збитків майже 600 тисяч гривень. Директора «Кіровоградфармації» Жанну Стручковську сесія призначила торік у вересні.

Знам‘янська бальнеологічна лікарня, порівняно з 2020 роком, збільшила чистий дохід у 2021 на 7,7 мільйона гривень до 27,5 мільйона гривень, а також осучаснила 14 номерів. Обов‘язки директора лікарні з липня 2021 року виконує Юрій Вісяников.

«Я вдячний усім за якісну роботу. Не зупиняємося! Працюємо й далі на максимально можливий у нинішніх умовах війни результат. І головне пам‘ятаємо, робота має бути прозорою! Як я зазначав на початку своєї каденції, «священних корів не буде»!», - підсумував Сергій Шульга.


Як повідомлялося раніше, голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга підготував звіт про свою діяльність на посаді за 2021 рік.

Пресслужба Кіровоградської обласної ради
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)