» » Голова обласної ради Сергій Шульга назвав 7 акцентів у своїй роботі

Голова обласної ради Сергій Шульга назвав 7 акцентів у своїй роботі


Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга підсумував рік на посаді й озвучив сім акцентів, якими керується в роботі 14 грудня під час пресконференції.

«З моменту мого обрання на посаду, я визначив для себе 7 основних акцентів у роботі», – сказав Сергій Шульга.


Серед озвучених акцентів наступні:

Прозорий менеджмент

Голова обласної ради наголосив, що його робота прозора – такої ж вимагає і від підлеглих. Саме тому запровадив аудит у комунальних підприємствах і закладах, завдання якого побачити проблемні точки, відпрацювати механізми вирішення і не допускати зловживань. Якщо такі трапляються – просить повідомляти.

Доступна влада 

Вперше голова обласної ради, окрім особистих прийомів, започаткував щомісячні виїзні прийоми громадян, які проводить разом із депутатами. Сергій Шульга підкреслив, завжди відкритий до діалогу з жителями Кіровоградщини. Також нагадав, що має особисту сторінку у соцмережі.

Спільна робота всіх громад. Задля об‘єднання громад і посилення співпраці, Сергій Шульга анонсував у новому році створення муніципальної ліги – дорадчого органу при обласній раді. Він наголосив, ініціатива аполітична і закликав очільників громад підтримати її.

Спільна робота всіх громад

Задля об‘єднання громад і посилення співпраці, Сергій Шульга анонсував у новому році створення муніципальної ліги – дорадчого органу при обласній раді. Він наголосив, ініціатива аполітична і закликав очільників громад підтримати її.

Кіровоградщина – туристичний регіон 

Голова обласної ради подякував усім, хто вже долучився і ще долучиться до промоції туристичних магнітів Кіровоградщини. Вважає цей напрямок розвитку регіону перспективним. Нагадав, що зараз триває робота над створенням нових туристичних маршрутів – літературних, подієвих і маршрутів особистостей. Разом із тим повідомив, що обласна універсальна наукова бібліотека імені Чижевського, де вже діє інформаційно-туристичний центр, готується до співпраці з аналогічними центрами в Україні, щоб презентаційні матеріали про Кіровоградщину були у всіх регіонах.

Інвестиції – це не лише економіка

Сергій Шульга нагадав, що за його ініціативи вперше обласна рада працює над абсолютно новим напрямком – міжнародною діяльністю. Уже відбулося кілька зустрічей із послами країн-партнерів, під час яких мова велася не тільки про економічну співпрацю, а й про взаємодію у гуманітарному напрямку.

Водночас голова обласної ради анонсував створення інвестиційної ради. У ній бачить експертів, людей із досвідом міжнародної співпраці, які готові долучитися до розвитку Кіровоградщини.

Підтримка обдарованих дітей і молоді

Кіровоградщина виховує обдарованих науковців, спортсменів, юних спеціалістів IT тощо, відтак обласна рада повинна стимулювати таких дітей, допомагати реалізовувати їхні ідеї. Це той напрямок, який слід посилити, переконаний Сергій Шульга.

Голова обласної ради нагадав, упродовж 2022 року найуспішніший студент Центральноукраїнського педагогічного університету імені Винниченка отримуватиме від нього стипендію, розміром 5 тисяч гривень. А найбільш активного студента цього ж вишу запросить до себе радником на громадських засадах.

Сергій Шульга також повідомив про створення при Кіровоградській обласній раді Центральноукраїнської обласної Молодіжної ради. З таким проханням до голови облради звернулася тимчасова молодіжна колегія.

Патріотичне виховання

Першим реалізованим проєктом спільно з обласним академічним музично-драматичним театром імені Кропивницького та Суспільне. Кропивницький стала відеоверсія документальної вистави про війну на сході «Іду за вас». Запис отримає кожна школа, підкреслив Сергій Шульга. Він зазначив, що також уже стартувала реалізація нового патріотичного проєкту – книги пам‘яті про загиблих на сході військових із Кіровоградщини. За словами голови обласної ради, майбутнє видання покликане донести правду про війну.

«Кожен визначений акцент – це серйозний і відповідальний напрямок у роботі. За рік вдалося зробити чимало. Але попереду завдань іще більше. Будемо працювати», - підсумував голова обласної ради Сергій Шульга.

"СВ"
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!