» » «А можна без поцілунків? Давайте поближче до справи!»
Всі новини

«А можна без поцілунків? Давайте поближче до справи!»


У чому перевага маленького міста перед мегаполісом? Зокрема, у задушевності, здавалося б, офіційних урочистостей. Прийшли 8 травня чиновники міста і району вітати сестер медичних Світловодської ЦРЛ з Днем медсестри, що відзначається щороку в один і той же день – 12 травня, а тут повна зала людей і артисти-аматори попереду…

Тож розпочали урочисті збори не з промов, а з пісень у виконанні вокального ансамблю «Явір». Спочатку купу компліментів медсестрам проспівали троє веселих і завзятих чоловіків з баяном та бубоном: «Оченята – ясні, наче зірочки, чарівні, запальні україночки!» А вже про «вишеньку-черешеньку» зала їм дружно підспівувала. 

З того, що говорив, звертаючись до зібрання, міський голова Валентин Козярчук, слід виділити таке: 

«Юрій Миколайович (Котенко. Ред.) робить покращення в лікарні і я йому за це дуже вдячний, будемо ваш заклад дофінансовувати, сподіваюсь, депутати будуть голосувати…» 

А далі разом із Іриною Щербиною вручали грамоти з букетами квітів медсестрам. Міський голова, напевне, виступав у ролі кращого друга, бо кожну жінку притягував до себе за шию і цілував. Що не міг не відзначити головний лікар Юрій Котенко. Коли сам заступив на трибуну, дякував міському голові за те, що дозволив цілуватися, і пообіцяв, що у День медика вони підуть далі, бо ходить медичними коридорами такий жарт: 

«А можна без поцілунків? Давайте поближче до справи!»

Голова районної ради Роман Домбровський перевершив аматорів сцени у кількості компліментів «шановній, прекрасній половині колективу Світловодської ЦРЛ». Дотепний та інформаційно насичений виступ молодого керівника схвально сприймався присутніми. Зокрема він зізнався, що зазирнув у книжку і прочитав, чому саме 12 травня відзначається День медсестри, розповів, що на цей день випадає день народження Флоренс Найтінгейл – жінки, яка переламала всю суть професії сестри милосердя. 

Доповнюючи виступ голови  районної ради, Олександр Кондратенко – керівник апарату РДА, підкреслив, що 80% роботи по догляду за хворими припадає на сестер медичних, є така статистика. Вручення квітів і грамот ці чоловіки провели з веселими і приємними посмішками.

Помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян дякувала янголам-рятівницям за ніжні руки, добре серце, неймовірне терпіння – складові, які дають пацієнту віру на одужання, і вручила квіти та подяки від нардепа Довгого. 

Грамоту обласного управління охорони здоров’я головний лікар вручив Наталі Чернявській – старшій акушерці, яка цього дня відзначала свій день народжння, та ще кільком медсестрам. Головна медична сестра Людмила Поляніна вручила колегам низку грамот від обласної асоціації сестер медичних та від ЦРЛ. А крім цього, кожна нагороджена отримала пакунок з продукцією ТМ «Королівський смак». 

Увесь час урочистості прикрашали виступи талановитих аматорів сцени міського Палацу культури та районного Будинку культури, створюючи святковий настрій винуватицям події. 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Спорт наповнює життя новим змістом!
З Іспанії – з перемогами!
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
Мультiмедиа
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста