» » Я вірю в колектив, вірю в майбутнє нашого заводу!

Я вірю в колектив, вірю в майбутнє нашого заводу!


Шановні ветерани і працівники заводу залізобетонних виробів!  Для всіх нас 65-а річниця підприємства, що відзначається у червні цього року, подія радісна і святкова. А ще особлива, тому що збігається із 65-річчям мальовничого міста, яке розташоване на схилах могутнього Дніпра – нашого рідного Світловодська. 

Історія міста і нашого заводу тісно пов’язані. Усі знакові події у житті Світловодська і заводу, що відбувалися протягом шістдесяти п’яти років, тісно переплелися між собою. Завод був створений у 1954 році для забезпечення потреб будівництва Кременчуцької гідроелектростанції та міста гідробудівників. Разом із заводом зростало і наше рідне місто, у розвитку якого відігравали помітну роль працівники нашого підприємства різних поколінь. 

Уся історія заводу – це тисячі промислових, сільськогосподарських та соціальних об’єктів не тільки у Світловодську, в області, Україні, а й по всій території колишнього СРСР. 

Завод славиться своїми трудовими здобутками, значним внеском у розвиток енергетики, житлового будівництва та агропромислового комплексу. Маємо замовлення, швидко і якісно їх виконуємо, розширюємо асортимент залізобетонних виробів, покращуємо якість, що дає підстави впевнено дивитися у майбутнє. 

Сьогодні ми зустрічаємо ювілей заводу разом з сильним, професійним, працелюбним колективом, який направляє свої зусилля на подальше технічне переоснащення та модернізацію виробництва, освоєння випуску нових виробів, гідно заявляючи про себе на українському ринку.

Я вдячний долі, що в управлінні підприємством підібралася команда однодумців. Керівники цехів, відділів, служб та спеціалісти заводу – це в першу чергу професіонали, талановиті організатори, ініціативні та відповідальні люди. На них завжди можна покластися у вирішенні складних завдань із забезпечення життєдіяльності підприємства та подальшого його розвитку. 

Відчуваю, що мої думки і прагнення щодо майбутнього підприємства поділяють ветерани, молоді працівники – справжні патріоти заводу і України в цілому. Вони намагаються працювати ще краще, щоб зберегти здобуті позиції, не втратити виплеканий імідж заводу залізобетонних виробів як надійного партнера і виконавця простих чи складних замовлень. 

У ці ж дні ми відзначаємо і 65-річчя міста Світловодська. Ветерани нашого підприємства та їхні нащадки мають право заявляти: «Ми почали будувати наше славне місто і всі 65 років робили внесок у його розбудову!»

Вітаю всіх з цими визначними датами! Вітаю із 65-річчям підприємства всіх, хто стояв у витоків народження заводу, хто вірив у нього у нелегкі часи, хто і сьогодні працює, продовжуючи славні традиції попередників. Хай ваш життєвий досвід і професійний шлях будуть наповнені новими здобутками і досягненнями! 

З надією на відродження міста вітаю всіх жителів Світловодська з ювілеєм!  Від щирого серця зичу всім міцного здоров'я, щедрої долі, довгого віку та впевненості у завтрашньому дні. 

Хай мир і злагода панують у наших оселях, у місті, в Україні!
З ювілеєм, рідний заводе!
З ювілеєм, Світловодську! 

З повагою
Михайло Литвиненко, генеральний директор групи підприємств ТОВ «Дніпроенергобудпром»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі