» » «Кожне засідання – це ганьба! Гірко усвідомлювати, що я воював за вас!» – захисник України Віктор Квітка – Валентину Козярчуку
Всі новини

«Кожне засідання – це ганьба! Гірко усвідомлювати, що я воював за вас!» – захисник України Віктор Квітка – Валентину Козярчуку


«Жодних дій не робите, як мужчина і як міський голова! Хіба ви не можете знайти важелі впливу на підприємство?», – запитував один з багаточисельних представників громади Віктор Квітка, який прийшов 25 червня о 10:00 на шістдесят сьому сесію Світловодської міськради сьомого скликання. Міський голова у присутності 26 міських народних обранців та двох депутатів облради відправив увесь занепокоєний несправедливістю народ і, зокрема, захисника України до суду. 

Про що мова? Старе, як світ, питання – люди за дозволом виконкому міської ради відключилися від централізованого теплопостачання, встановили індивідуальне за власні кошти, оплачують за газ чи світло, як належить і… поневіряються по судах і державних установах знизу догори, влаштовують акції протесту тощо. Чому? Тому що СП ТОВ «Світловодськпобут» не знімає їх з абонентського обліку, виставляє рахунки за ненадані послуги, бо вважає, що від’єднання від мережі централізованого опалення відбулося незаконно.

На цю ситуацію наш міський голова, на його глибоке переконання, ніякого впливу не має. Коли активісти Інна Московченко, Яна Самохіна та інші відкрито говорять про те, що вони будуть позиватися до суду на міського голову, він посміхаючись відповідає: 

«Це ваше право, судіться будь-ласка… Що ви напишете у судовому позові?» 

На підтримку активістів неодноразово виступав депутат міськради Анатолій Кучугурний, нагадував міському голові, що «люди коліна постирали, бо не можуть добитися справедливості». Погоджувався з представниками громади депутат Андрій Малицький, звинувачуючи міського голову у бездіяльності, мовляв, ви лише квіточки саджати, хрести встановлювати та свічки ставити вмієте. Депутат Олександр Молчанов пішов далі, заявивши: 

«Я засуджую дії міського голови, його є за що посадити. Якби законодавча система була побудована для нас, то й Козярчука б вже не було!». 
 
Знову з посмішкою мер відповів: 

«Я пропоную лінчувати!».

До палкої дискусії долучився і депутат облради Костянтин Каспров, який запропонував призначити гендиректором СП ТОВ «Світловодськпобут»  представника громади. Один співзасновник покерував 20 років, тепер нехай наша людина попрацює… 

«Підете директором?» – спитав Козярчук Каспрова, той відповів, що піде, але мером. Поговорили... 

Натомість на вимогу громади і депутатів запросили нинішнього гендиректора підприємства Сергія Московського. Він вийшов на трибуну і на всі закиди зали відповідав однозначно: 

«Огромне прохання до всіх: дійте згідно чинного законодавства, подавайте до суду… Суд скаже, Московський іздєвається над людьми, десь щось порушив… от тоді…». 

Козярчук в унісон з гендиректором поставив крапку у дискусії: 

«Ні в який спосіб я не буду примушувати Московського знімати вас з обліку!»  

Після обіду пленарне засідання продовжилося, розглянуто десятки питань порядку денного. 

О 17:40 вдруге заспівали Гімн України. 

Про прийняті рішення – згодом. 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!