» » Дивна метаморфоза сталася з Козярчуком!

Дивна метаморфоза сталася з Козярчуком!


Нещодавно ми натрапили на дивні фото з часів 2010 року. Видно зі світлин, що «Блок Козярчука В.В.», виборюючи місця у міській раді, підтримує громаду міста проти монополіста-теплопостачальника – СП ТОВ «Світловодськпобут» власними гаслами на користь чесних тарифів, легалізації автономного опалення, доступного тепла… Подумалося –  дивна метаморфоза  сталася з того часу з Козярчуком! 

Перед очима пробігають всі безрезультатні зустрічі з вами, Валентине Валентиновичу, впродовж 2018 - 2019 років… Ви постійно дивували нас своїми словами та вчинками: то не могли згадати своїх прямих повноважень та посадових обов’язків,  то  переховувались на «лікарняних», то зникали у майже щомісячних відпустках, то радили нам почитати Біблію, то несли відверту   нісенітницю замість чіткої відповіді на наші запитання.

Особливо сумно за ваші «Акценти» – власну телепрограму, у якій ви невтомно вводите людей в оману, вихваляєтесь примарними здобутками, малюєте віртуальні схеми з віртуальними втратами тепла на своїх апаратних нарадах щопонеділка. Вас не навчили проводити наради? Ви ж постійно говорите один. З ким ви радитеся? Не дивно, що ваші монологи дивиться все менше і менше людей…

Дивно, коли посадовці та депутати, яким люди довірили представляти свої права та іноді долі, під час голосувань на сесіях міської ради виходять із зали парами до туалету, місяцями не можуть виділити кошти для хворих на діабет та ухвалити  бюджет міста до кінця травня!

Сподіваємося, що позачергові вибори до Верховної Ради України – це тільки перший крок до змін.  Далі будуть вибори місцевих рад, під час яких люди обов’язково дадуть належну оцінку політичним  партіям та їхнім  представникам на місцях, які не бачать нагальних гострих проблем міста та сприяють порушенню Конституції, знущанню над громадою, при цьому на камери щиро співають гімн України з рукою на серці.

Навчитися співати Гімн України – це добре, але, шановні народні обранці, почніть нарешті належно виконувати, а не імітувати свої обов’язки! Парасольки та квіти не прикриють тотальної розрухи, зневаги до людей та безвладдя у місті!

Яна Самохіна, Інна Московченко – члени громади міста

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)