» » «Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста

«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста


Такого заходу Світловодськ ще не бачив! Зранку 4 липня на міській площі вишикувалися кілька десятків поліцейських на чолі із начальником міського відділу Андрієм Гулим. Втім, цього разу вони виконували не свою звичну місію – охорону правопорядку, а просто на вулиці приймали вітання з Днем Національної поліції.

Чотири роки тому нова українська поліція вперше склала присягу на вірність служіння українському народові. Спочатку поліцейські відзначали своє професійне свято 4 серпня, а згодом, згідно з Указом Президента України, Днем Національної поліції визначено 4 липня.

Міський голова Валентин Козярчук у вітанні наголосив на тому, аби «ні куля, ні ніж бандита» не зачепили тих, хто цілодобово стоїть на охороні порядку та спокою населення. З нагоди свята та за високі показники службової діяльності Грамотами виконкому Світловодської міської ради були нагороджені працівники міського відділу поліції. Серед них: Валерій Квітка, Сергій Гавриленко, Віктор Задонний, Олександр Кадигроб, Віктор Мельник, Юрій Ніяковський, Сергій Шептенко та Анастасія Сошенко.

Від імені голови Світловодської РДА Сергія Твердовського працівників нацполіції привітала перший заступник Наталія Гаврилюк

«У період реформування хочеться бачити нашу поліцію більш відкритою, більш ефективною, більш прозорою, адже ви є нашими гарантами – гарантами миру та добробуту», а згодом привітала одного з працівників відділу Максима Письменного, який у своє професійне свято відзначав день народження. 

До поздоровлень долучився і голова районної ради Роман Домбровський, який подякував правоохоронцям за їхню службу та відданість народові. 

«Ви щоденно на ногах, на автомобілях, ви намотуєте тисячі кілометрів заради того, аби ми спали спокійно», – зазначив голова і побажав винуватцям урочистостей здоров’я та затишку у родинах, адже саме сім’ям нелегко чекати своїх чоловіків та дружин зі служби.

 Грамотами та Подяками Світловодської РДА нагородили Сергія Артеменка, Віталія Малолітка, Юрія Волошина, Романа Іващенка, Максима Сімченка, Ярослава Щербинського, Олексія Салоїда, Олександра Телятника та Юрія Федорчука.

З теплими словами поздоровлень на свято завітала і помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян

«Як керівнику громадської приймальні у Світловодську мені кожного дня з різним причин доводиться бачити вашу роботу. Вона у вас нелегка! Дякую вам за те, що свого часу ви погодилися виконувати її щодня. Ви – наші сучасні лицарі-охоронці».

Наостанок до своїх колег звернувся начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий

«Позаду чотири важких роки реформування, перетворення міліції в поліцію, атестацій особового складу. Було справді важко, але ті працівники, які сьогодні несуть службу, гідно виконують свої обов’язки», –  зазначив керівник та привітав своїх колег, а згодом додав: «Поліція з народом! Ми будемо і надалі працювати на захисті прав та інтересів громади і сумлінно виконувати основний Закон поліції».

Музичне привітання правоохоронцям подарували солістки міського Палацу культури Юлія Мартиненко та Олена Куциба.

«СВ»
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Мультiмедиа
А у Світловодську – волейбол!
У Світловодську вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
У Світловодську вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
Світловодськ. Вадим Бойко. Роковини біля обдертої стіни
«Незвичайна історія» заради порятунку Лізи Брусенцевої