» » Є вирок у «справі Любомира Оленковського»! Леоніда Данилова засудили до 10 років ув’язнення
Всі новини

Є вирок у «справі Любомира Оленковського»! Леоніда Данилова засудили до 10 років ув’язнення


Понад два роки минуло з того часу, як у Світловодську гучно заговорили про вбивство юнака Любомира Оленковського. Трагічна подія сталася вночі 15 квітня 2017 року. Вона набула нечуваного резонансу! Газети, інтернет-видання, телебачення – усі подавали цей злочин, як топ-новину, переважно, звинувачуючи лікарів…

Друзі загиблого влаштували пікет біля адмінбудівлі, потім колоною, яку раптом очолив міський голова Козярчук, рушили до Центральної районної лікарні, щоб звинуватити головного лікаря у недбайливому ставленні медичного персоналу до виконання своїх обов’язків.  На думку пікетувальників  потерпілому невчасно надали медичну допомогу, що і призвело до загибелі юнака. Далі була серія засідань комісії виконкому, яку назвали «вбивчою», її очолила Ірина Щербина. Одночасно з цими подіями у місті, про злочин і безвідповідальність лікарів заговорили в області, у столиці на телеканалах http://svetlovodsk.com.ua/11574-lubomyr.html

А тим часом поліцейські затримали 19-річного підозрюваного у вбивстві за ст. 208 УПК, порушили кримінальну справу за ст. 115 Кримінального Кодексу України "Умисне вбивство", розпочали слідство. Перше підготовче судове засідання призначили на 23 серпня 2017 року, про що розповів  суддя-спікер Світловодського міськрайонного суду Віталій Іващенко. Розглядала справу колегія суддів на чолі з Аллою Баранець, за участю Наталії Волошиної та Тамари Гармаш. Далі була низка судових засідань і ось, нарешті, сьогодні, 5 липня 2019 року, колегія суддів під головуванням Віталія Іващенка за участю Наталії Волошиної та Тамари Гармаш ухвалила рішення. 


З цього приводу суддя Віталій Іващенко повідомляє нашому виданню:

П’ятого липня 2019року Світловодським міськрайонним судом Кіровоградської області розглянуто кримінальне провадження за обвинуваченням Данилова Леоніда Сергійовича у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України.

Вироком Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області  від 5 липня 2019 року Данилова Леоніда Сергійовича визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначено покарання у вигляді 10 (десяти) років позбавлення волі.

Цивільні позови потерпілих про відшкодування матеріальної та моральної шкоди задоволено в повному обсязі.

Вирок суду може бути оскаржений до Кропивницького апеляційного суду через Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою в той же строк з моменту вручення йому копії вироку.
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджує: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"
Замість коментаря про тепло Козярчук пригрозив Сапянову. Через ТРК «Україна»