» » Позачергова сесія Світловодської міської ради не відбулася
Всі новини

Позачергова сесія Світловодської міської ради не відбулася


На позачергову сесію міськради сьогодні, 12 липня, прийшло лише 13 народних обранців. Міський голова Козярчук терміново пішов на лікарняний, секретар ради Сапянов – також, але на сесію прийшов. 

Як ми вже повідомляли, Козярчук  не підписав рішення Світловодської міської ради від 02.07.2019 року  «Про визначення замовника робіт», за яке проголосував 21 депутат. У пояснювальній записці до розпорядження №108 від 3 липня, він дуже розлого пояснив причину «ветування» рішення. Однак закон вимагає скликання позачергової сесії для подолання «вето», тож законослухняний міський голова скликав її на 12 липня. Але не тільки сам не прийшов, а й, напевне, розпорядився, щоб не приходили і його прибічники. На фото можете бачити загальну картину напівпорожньої сесійної зали.

Нагадаємо, що міська рада на запит обласної державної адміністрації повинна була лише визнати замовником робіт з проекту "Капітальний ремонт дорожнього покриття Кременчуцької греблі (від шлюзу до переїзду на смт Власівка) у м. Світловодськ Кіровоградської області" державне підприємство «Агенство міських автомобільних доріг". Вартість проекту становить 14 млн грн. Це інвестиція, яку обласна влада могла би зробити у місто Світловодськ. Міська влада впирається, на словах дуже хоче ремонтувати вулицю Приморську, а не дамбу, на ділі не робить нічого. 

Ми звернулися до секретаря ради Юрія Сапянова з проханням прокоментувати ситуацію, що склалася. Ось що він повідомив нашому виданню:

«Про те, що міський голова захворів, я дізнався від одного з депутатів, відділ кадрів виконкому міськради цей факт підтвердив. Я теж перебуваю на лікарняному по догляду за дитиною, бо моя дружина працює і наразі не може бути вдома. Я прийшов на пленарне засідання як депутат міськради. Якби був кворум, я міг би провести сесію, закрив би листок непрацездатності і став до роботи. На жаль, на сесію прийшло лише 13 депутатів…»
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Оля-Ля» Івана Юхименка та «Амазонка» Дмитра Тарасенка – переможці ювілейних перегонів на честь воїнів АТО
Наталія Сєрая мріє створити команду з тріатлону у Світловодську!
З Всеукраїнських змагань – з перемогою
Мультiмедиа
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста
«Оля-Ля» Івана Юхименка та «Амазонка» Дмитра Тарасенка – переможці ювілейних перегонів на честь воїнів АТО
«Ми віримо в майбутнє України!» – лунало на міському заході у День Конституції