» » У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!
Всі новини

У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!


Свій 28-й день народження «Вечірка» відсвяткувала, як завжди, у колі численних друзів. Надзвичайно приємно було бачити заповнену сесійну залу міської ради, яка завжди аж тріщить, від негативних емоцій… Але не на нашому заході! 31 травня тут панувала атмосфера взаємоповаги, любові і радості. 

З першої хвилини чудовий настрій усім присутнім створили талановиті співачки Надія Грижунова (вона ж директор районного Будинку культури) Юлія Мартиненко, Олена Куциба. Власні вірші дівчата поклали на відому мелодію і «запалили» залу! 

«Без вас сумує вся планета, і щастя недостатньо повне, найкреативніша газета у Світловодському районі…» – зокрема, такими словами вітало тріо нашу «Вечіру». 

На наше свято також завітали помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк, голова районної ради Роман Домбровський, його заступник Олексій Шаповал, керуюча справами виконавчого апарату райради Наталія Піскова, депутати райради Андраник Тартикян та Олександр Кондратенко. Міську раду представили на нашому святі Надія Мальцева, Олександр Ода, Анатолій Кучугурний, обласну – Костянтин Каспров. Знайшли час у своєму щільному графіку роботи директор Головного заводу ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» Михайло Бур’янський, директор Кременчуцької ГЕС Сергій Яременко, головний податківець міста і району Андрій Лапа, власник стоматологічної клініки «Медгарант» Геннадій Мариненко. Добрий друг редакції Михайло Литвиненко з поважної причини не зміг бути присутнім, але направив з привітаннями Олену Стрючкову

Давні друзі газети Анатолій Шумейко і Сергій Якименко прийшли на день народження газети з Подякою від начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергія Подорожнього, дотепно вітали колектив і пригадували нашу історію співпраці. До речі, і Світловодська районна рада оголосила Подяку колективу за плідну сумлінну працю, об’єктивну журналістську позицію, високий професіоналізм. Вітаючи журналістів, Роман Домбровський зізнався, що читає газету від першого і до останнього рядка. Це дуже приємно чути! 

Костянтин Каспров пішов далі і порівняв журналістів «Вечірки» зі знаменитими українськими колегами. Добре, коли б така висока оцінка нашої скромної праці поєднувалася із практичною підтримкою вільного видання!  

Щиросердно вітали «Вечірку» три талановиті, успішні і привабливі жінки: Надія Клокар, Ірина Темнова та Тетяна Рудь, адже редакцію та управління культури і туризму, дитячу школу мистецтв, дитячу музичну школу об’єднує давня дружба та взаємовиручка. 

Повідомлення від міськрайонного Управління надзвичайних ситуацій завжди користуються підвищеною увагою наших читачів, тож редакція тісно співпрацює з рятувальниками, а вони цінують нашу працю, про що і розповіли на святі інспектор Юлія Кузнецова та начальник 17 ДПРЧ Михайло Хохода.   

Партнерські стосунки склалися у нашого видання з обласним  управлінням юстиції і, зокрема, з відділом ДРАЦС, тому з радістю нас відали Марина Шаповал та Тетяна Безугла

Інформація, якою діляться з редакцією громадські активістки Людмила Павловська, Тетяна Шевчук, Юлія Іоненко, Ксенія Бондаренко, просто безцінна! А коли такі люди знаходять час, щоб від усієї душі привітати нас зі святом, ми наповнюємося впевненістю, що стоїмо на правильному шляху і наша плідна співпраця буде мати продовження на користь громаді міста.
 
Окремим рядком хотілося б виділити зворушливе привітання від успішної бізнес-леді Інги Царькової! Стільки позитивної енергії від спілкування я давно не отримувала!

А підбив підсумок нашої святкової дискусії протоієрей Свято-Покровського кафедрального собору, керівник Просвітницького центру, прес-секретар Олександрійської Єпархії УПЦ України, член спілки журналістів України Віталій Коваленко. Не зважаючи на молодий вік священика, колектив «Вечірки» у складних обставинах завжди звертається до нього за порадою і розрадою. Тож напутнє слово розумної і виваженої людини було для нас надзвичайно важливим. 

У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє, а в електронного – і поготів! До такого висновку ми дійшли, вислухавши всі побажання наших гостей. Дякуємо усім за підтримку! 

Про конкурс «Вечірка – це не просто газета», його переможців і спонсорів заходу читайте у наступному номері.

Тетяна Дроздова,
Ігор Котляров, 
Богдан Дроздов (фото)
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
Марина Дуженкова – «Міс чарівна україночка 2019»
Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»
Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!
Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!
Спортклуб «Легіон» - трансформація чоловіків із зайвою вагою на струнких парубків продовжується