» » Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Всі новини

Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції


Щорічна виставка «Гармонія душі» відкрилася 18 серпня. У просторій залі православно-просвітницького центру при соборі Покрова Божої Матері зібралося чимало людей, адже всім було цікаво подивитися на нові роботи художників.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся протоієрей Віталій Коваленко. Священик звернув увагу на важливість події, пояснивши духовну складову творчості та унікального бачення світу через призму творчої душі. Розповів про історію та ідею створення виставки та вже діючої стаціонарної арт-галереї «Гармонія душі». Подякував талановитим людям за їхній безцінний внесок у розвиток творчої складової міста і району, підтримку молодого покоління та допомогу у реалізації виставки. 

Вітаючи учасників заходу, начальник управління культури і туризму виконкому міської ради Надія Клокар розповівіла про надзвичайно радісний досвід співробітництва з просвітницьким центром та спільну реалізацію проектів. Також вручила диплом від обласної влади за вагомий внесок у проведення щорічного фестивалю «Калиновий спів» у Кропивницькому. 

Від художників міста шанувальників творчості привітав Анатолій Сіромаха. Він розповів про дружні відносини колективу художників із протоієреєм Віталієм Коваленком та про нові досягнення у творчому колі, адже щороку відкриваються все нові і нові таланти. 

Особливістю цього дня стала не тільки велика кількість нових робіт релігійно-духовного спрямування, але й неймовірно велична робота Анатолія Татарова у вигляді хреста, котра вперше презентована спільноті міста. Вона посіла головне місце в експозиції, бо вражає всіх глядачів своєю красою та змістом.

Виставка працюватиме щодня, окрім вівторка та п’ятниці, до середини вересня з 9:00 до 14:00. 

«СВ»
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджує: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"
Замість коментаря про тепло Козярчук пригрозив Сапянову. Через ТРК «Україна»