» » Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Всі новини

Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції


Щорічна виставка «Гармонія душі» відкрилася 18 серпня. У просторій залі православно-просвітницького центру при соборі Покрова Божої Матері зібралося чимало людей, адже всім було цікаво подивитися на нові роботи художників.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся протоієрей Віталій Коваленко. Священик звернув увагу на важливість події, пояснивши духовну складову творчості та унікального бачення світу через призму творчої душі. Розповів про історію та ідею створення виставки та вже діючої стаціонарної арт-галереї «Гармонія душі». Подякував талановитим людям за їхній безцінний внесок у розвиток творчої складової міста і району, підтримку молодого покоління та допомогу у реалізації виставки. 

Вітаючи учасників заходу, начальник управління культури і туризму виконкому міської ради Надія Клокар розповівіла про надзвичайно радісний досвід співробітництва з просвітницьким центром та спільну реалізацію проектів. Також вручила диплом від обласної влади за вагомий внесок у проведення щорічного фестивалю «Калиновий спів» у Кропивницькому. 

Від художників міста шанувальників творчості привітав Анатолій Сіромаха. Він розповів про дружні відносини колективу художників із протоієреєм Віталієм Коваленком та про нові досягнення у творчому колі, адже щороку відкриваються все нові і нові таланти. 

Особливістю цього дня стала не тільки велика кількість нових робіт релігійно-духовного спрямування, але й неймовірно велична робота Анатолія Татарова у вигляді хреста, котра вперше презентована спільноті міста. Вона посіла головне місце в експозиції, бо вражає всіх глядачів своєю красою та змістом.

Виставка працюватиме щодня, окрім вівторка та п’ятниці, до середини вересня з 9:00 до 14:00. 

«СВ»
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!