» » Вікторію Атамась звільнили з посади - це розправа за “неправильне” голосування, вважає Олена Жмуріна

Вікторію Атамась звільнили з посади - це розправа за “неправильне” голосування, вважає Олена Жмуріна

"Другого листопада в чаті депутатів побачила повідомлення від колеги - депутатки міськради Вікторії Атамась, начальниці відділу внутрішньої політики та звязків з громадськістю виконкому міської ради і була приголомшена ганебними діями міського голови Андрія Маліцького та секретаря міської ради Віталія Тетяниченка", - пише в листі до редакції депутатка міськради Олена Жмуріна. Читайте її лист у повному обсязі. 

- Після голосування за дострокове припинення повноважень останнього, вони вчинилии розправу над однією з 18 депутатів у вигляді  звільнення її з роботи.  

"Шановні колеги - депутати! Довожу до вашого відома, що 31 жовтня 2022 року мене звільнили з роботи за мою принципову депутатську позицію. Цей ганебний вчинок групою "чоловіків" скоєно в той час, коли вся Україна об'єднується. Мій чоловік пішов на фронт добровольцем, маючи впевненість, що тут його сім'я буде захищена. Але що ми бачимо? Навіть, не соромлячись людського осуду, просто викидають на вулицю...” - написала в чаті Вікторія Атамась. 


Хочу наголосити на тому, що тиск з боку секретаря міськради за підтримку тих чи інших сесійних питань постійно відчувають депутати всіх фракцій! Якщо ви пам’ятаєте, рік тому був скоєний напад на одну з депутаток. До цього часу не знайшли винних у злочині, але я впевнена, що то був саме тиск на неї, щоб мала лояльну позицію до влади і голосувала так, як їм треба.  Всі депутати, які працюють у виконавчій владі, постійно знаходяться під тиском і мають постійно вибирати між голосуванням за потрібні владі рішення і продовжувати працювати, чи бути звільненими за принципову позицію і підтримку своїх виборців.

Неодноразово особисто на мене тиснули, щоб я голосувала  за протизаконні рішення, що суперечать здоровому глузду, шкодять громаді, але вони “працюють” на чиїсь особисті інтереси. Можу нступного разу детальніше розповісти вашому виданню про такі випадки.
 
На 35- й сесії міської ради більшістю голосів депутати проголосували ЗА дострокове припинення повноважень секретаря Світловодської міської ради Тетяниченка В.А., чим вкотре довели, що така людина не може займати майже головну посаду в місті. Всі дії секретаря спрямовані на підрив репутації міського голови та його команди. Кожний ганебний крок міського голови - це наслідок впливу на нього секретаря ради. Можна зрозуміти мету цих дій - прибрати міського голову та зайняти його місце!  Буде прикро, якщо міський голова стане на шлях “ветування” рішення, за яке проголосувала більшість депутатів, бо це буде початок кінця перебування його на посаді міського голови.

До речі, у своїй статті “Ну що ж, нарешті маски скинуті, панове! Або як 18 “обраних” лицемірів секретаря знімали”, надрукованої у газеті “Світловодськ вечірній”  за 27 жовтня,   Тетяниченко писав про те, що він майже єдиний, хто піклується про економію міського бюджету та допомагає у справах юридичному відділу та управлінню економіки, наповнює бюджет...

Достатньо лише подивитися на заробітну плату, надбавки та премії секретаря ради у 100-150% і всі зрозумють про яку економію та наповнення бюджету йде мова! Ось зарплата секретаря Тетяниченка лише за 1 місяць 2021 року: оклад - 12000, доплата за ранг - 500, надбавка - 6250, індексація - 185,56, премія (150%) - 28125, разом - 47050,56 гривень. Додаю відповідний документ. До слова, отримати інформацію за останні 3 місяці 2021 року і 2022-й рік мені не вдалося, не зважаючи на депутатський запит.

Олена Жмуріна, депутатка Світловодської міської ради

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!