» » У День прапора нашого…
Всі новини

У День прапора нашого…


Як і в більшості населених пунктів України, на центральний площі Світловодська сьогодні пройшли врочистості, присвячені Дню Прапора…

За присутності громади і міського керівництва, а також, під акомпанемент гімнів України й Світловодська, 23 серпня у небо здійнялися синьо-жовте і хвилясто-синє знамена держави і міста відповідно. А честі «здійняти» їх удостоїлись учасники бойових дій на сході країни старшини Євген Шпак і Олександр Закрижевський.

Видовищним було і дійство, коли молоді люди, піднявши у витягнутих руках розгорнуте українське знамено, пронесли його над головами присутніх, символізуючи таким чином єднання українців.

Після того, як пролунали пісні солістів міського Палацу культури Наталії Сандрак і Павла Аболмасова, з вітальним словом до учасників заходу звернувся міський голова Валентин Козярчук, який, знову ж таки, згадав Польщу. Цього разу – у контексті нещодавніх виборів в Україні, мовляв, є надія, що за Президента Зеленського і у нас розпочнуться зміни на краще.

І аж ось, нарешті, розпочалося найприємніше: заступниця мера з гуманітарних питань Ірина Щербина разом з квітами і щирими оплесками присутніх вручила паспорти громадянина України трьом дівчатам і одному хлопцеві, які у переддень Дня Незалежності України досягли свого 16-ліття. Цьогоріч такими виявилися: Єлизавета Мельник, Яна Попович, Катерина Шевченко та Нікіта Рябчук

На завершення заходу слово було надано офіцерові запасу, а також авторові слів світловодського гімну Олесеві Неділі, який, зокрема, нагадав, що синьо-жовтий прапор у Світловодську, щоправда, неофіційно, було піднято на щоглі перед адмінбудинком ще у 1990 році – за рік до того, як настало його офіційне загальнодержавне визнання. Саме цій події він і присвятив свого вірша. 

Віталій Асауленко
[img]


[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджує: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"
Замість коментаря про тепло Козярчук пригрозив Сапянову. Через ТРК «Україна»