» » Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження

Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження


У п’ятницю, 23 серпня, колектив Головного заводу ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» урочисто відзначив 56-ту річницю з дня заснування  підприємства. У концертній залі зібралися працівники Головного, інших заводів «Об’єднання» та гості. 

Як тільки ведуча Еліна Яблокова – директор Власівського селищного будинку культури, привітала ділових, відповідальних, завзятих, енергійних й працьовитих винуватців урочистостей з днем народження заводу, на сцені появилися юні танцюристи. «Тірольською полькою» приємно вразив глядачів і одразу підняв настрій дитячий хореографічний колектив «Водограй» дитячої школи мистецтв (керівник – Олена Макогон).

Чимало теплих побажань ведуча адресувала колективу підприємства: 

«Нехай для всіх працівників і керівництва ця дата стане ще одним кроком уперед на шляху підкорення нових горизонтів, збільшення прибутку, виконання всіх задуманих планів і проектів». 

Окремі слова вдячності і побажання пролунали на адресу генерального директора ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром», заслуженого енергетика і будівельника України Івана Едуардовича Марона. З піднесенням говорили і про нинішнього директора Головного – Михайла Миколайовича Бур’янського, вимогливого керівника, талановитого організатора, який працює не покладаючи рук.  

Вийшовши на сцену після такого представлення Михайло Бур’янський спочатку нагадав славну історію Головного. У далекому 1962 році Міністерство будівництва і електрифікації СРСР ухвалило рішення створити на базі вивільнених потужностей підсобних підприємств «Кременчукбуду» постійно діючу потужну комплексну базу будівельної індустрії на Власівській промисловій ділянці. А 31 серпня 1963 року було створено Власівський завод залізобетонних конструкцій та нерудних матеріалів. Саме цю дату і вважають днем народження підприємства, яке згодом перетворилося на Головний завод великого об’єднання. 

Довгу церемонію вручення грамот, подяк і подарунків своїм підлеглим Михайло Бур’янський провів невимушено і з постійною посмішкою на обличчі. За самовіддану працю і особистий внесок у виробничий процес, сумлінне ставлення до роботи та з нагоди дня заснування Головного заводу своїм наказом він заохотив передовиків виробництва, які занесені на дошку пошани у 2019 році.

Серед них: Ігор Руденко, Людмила Тимошенко, Сергій Парнак, Людмила Матірна, Валерій Горохов, Григорій Духно, Володимир Разін, Світлана Крупа, Олександр Корчинський, Валерій Хижняк, Сергій Ніколаєнко, Віктор Філоненко, Ліна Бойко, Олександр Шостака, Тетяна Бучацька, Світлана Морозова, Ніна Молчанова. Тож портрети цих людей прикрасять Дошку пошани заводу, а крім цього, кожен з них отримав своє фото авторства талановитого фотохудожника В’ячеслава Стригуна на згадку, а на додачу 2700 грн грошового заохочення. 

Далі директор приділив увагу начальнику відділу технічного контролю – Лідії Василівні Сєдаковій, яка саме зараз відзначає 50 років своєї трудової діяльності на заводі. Заслуженому ветерану праці Михайло Бур’янський вручив почесну грамоту, квіти та 5000 грн грошового заохочення.   

Потім настала черга привітати 84-х людей, які працюють на заводі 20 і більше років. Усі вони отримали заохочення у розмірі 1000 грн. Ще 33 працівники отримали грамоти та по 500 грн премії за сумлінну працю. 

Щиро і сердечно привітала колектив Надія Клокар – начальник управління культури і туризму виконкому міської ради, дякувала за постійну допомогу закладам культури, бажала успіхів у подальшій роботі. Вражаючий букет троянд подарувала Михайлу Бур’янському з добрими побажаннями колега із заводу швидко-монтованих споруд Ірина Дідух

Вдало доповнювали довготривалу церемонію нагороджень аматори сцени, додаючи святковості, по суті, зборам колективу. Учасники урочистостей послухали пісні у виконанні вокалістів міського Палацу культури Павла Аболмасова, Наталії Сандрак, чоловічого ансамблю «Явір». А танок «Шалено щасливі» у виконанні вихованців Олени Макогон став не крапкою, а знаком оклику у заході. Віриться, що все буде добре у цього колективу, який уміє не лише працювати, а й весело святкувати!
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі