Акі бджола…


Що означають «ТН», «ІДН», «РВ» та інші букви у табелі робочого часу світловодського міського голови?

Одним із епізодів 69-ї сесії Світловодської міськради, яка відбулася 29 серпня, був вихід до трибуни стійкого опонента міського голови Валентина Козярчука Анатолія Кучугурного. І апогеєм цього виходу стала демонстрація папірця з обліку робочого часу нашого градоначальника за травень-серпень поточного року. 

Опісля того, як пан Анатолій помахав тим папірцем, наче знаменом на барикадах, доводячи, що пан Валентин звичайнісінький прогульник, ми, зацікавившись його змістом, попросили у нього той документ – і для більш детального вивчення, і для ознайомлення з ним наших шановних читачів.

Отже, як свідчить даний витяг, наш найнятий менеджер найчастіше відсутній на роботі через таке собі «ТН» – «тимчасова непрацездатність». У травні таких «ТН» у нього налічувалось 16 «штук». У липні на одну «ТН» менше – 15. А серпень… А серпень рекордсмен – «тимчасова непрацездатність» перешкоджала шановному Валентинові Валентиновичу ефективно «менеджерувати» аж цілих 22 дні… 

Дозвольте, запитає уважний читач, здається ви червень пропустили. Ні, не пропустили: «ТН» цього місяця у документі не видно, а от «ІДН» (дні відпочинку за раніше відпрацьований час) і «В» (вихідний) хоч греблю гати, сукупно – 18 днів. 

… Тож і нічого дивуватися, чого нашого градоначальника не було на вищезгаданій сесії. Адже 24 серпня у цьому витязі позначений як «РВ», тобто, «робота у вихідний». А що, промова і покладання квітів до погруддя Шевченка в однойменному Парку на День Незалежності – це гульки, чи що? 

Цим же «РВ» позначене й 25 серпня – варто припустити, наступний після свята день став повтором цієї сакральної церемонії. Після чого – 26 серпня – настало «ВЩ» (вихідний, святковий). А далі – 27, 28, 29 (сесія) і 30 – знову «ІДН». Ну, а що, два дні підряд працювати у вихідний день дорогого вартує. Тут вже не до сесії. Тільки «ІДН» врятує від повного виснаження!  

Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі