» » «Не скажу, що ми герої, але цей рік відпрацювали по максимуму» – Олег Медяник, депутат Кіровоградської обласної ради

«Не скажу, що ми герої, але цей рік відпрацювали по максимуму» – Олег Медяник, депутат Кіровоградської обласної радиОстаннім часом я свідомо не розповсюджував інформацію в ЗМІ та соціальних мережах про свою депутатську діяльність, а тим більше про благодійну допомогу, підтримку Збройних сил України, бо вважав, що є більш важливі справи під час війни. Але закінчується рік, відчуваю, що треба підбити підсумки. 

2022 рік розпочався повномасштабним вторгненням росії в Україну, чого ніхто не очікував. Я, як і багато моїх друзів і знайомих, готовий був брати зброю і йти захищати  країну.  Прийшов   до військкомату, висловив побажання підставити своє плече, але у відповідь почув:

 «Ви потрібні тут, у вас багато важливих виробничих справ, адже ви випускаєте молочну продукцію…».
 

Я погодився. Переконати людей, що можна і треба працювати, випускати продукцію під час війни – це було головне, на чому я сконцентрувався, бо це і є внеском нашого підприємства у підтримку ЗСУ і держави в цілому. 

Від самого початку війни ми регулярно відправляли на фронт нашу молочну продукцію, закуповували на прохання військових  необхідні речі – автомашину, запчастини до різних автомашин, бронежилети, пральну машину, поліетиленову плівку для облаштування окопів тощо. Завдяки знаним волонтерам Дарії Ільїної, Юрію Сичову та іншим,  усе це дуже швидко опинялося на фронті. Зворотній зв’язок завжди був, дуже приємно було отримувати звістки від військових з подяками, тож ми будемо і надалі продовжувати допомагати нашим захисникам, разом наближаючи перемогу над ворогом. 

Крім цього, як депутат Кіровоградської обласної ради, я взяв участь у всіх пленарних засіданнях сесій облради, у всіх засіданнях постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики. Працював також у тимчасовій депутатській комісії, яка досліджувала роботу обласного комунального підприємства  «Дніпро-Кіровоград». Уважаю, що деякі успіхі в нашій роботі були. Наприклад, нам вдалося призупинити зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Передбачаю, що невдоволених тарифами у нас чимало, але порівняно з іншими областями у нас тарифи нижчі, а якість води краща, завдяки побудові нових очисних споруд. Це потужний проєкт, який реалізується за кошти Світового банку. На найближчій сесії облради ми будемо піднімати питання, щоб обласна державна адміністрація взяла в оперативне управління це стратегічне підприємство.  

Помітним досягненням обласної ради уважаю те, що вона стала єдиним ефективним механізмом, при розгляді питань життєдіяльності області не було перетягування канату, як у Світловодській міській раді, наприклад. Ніяких міжпартійних чвар в обласній раді не було, навіть коли приймалися такі складні рішення, як створення і фінансування територіальної оборони області,  збільшення депутатського фонду на допомогу нужденним до 100 тис. грн та інші. До речі, за півроку я особисто 100 тис. грн роздав погорільцям, хворим, багатодітним сім’ям відповідно до їхніх звернень.  Не скажу, що ми герої, але цей рік  відпрацювали по максимуму. 

На жаль, зі Світловодською міською владою співпраця була недостатньою. Скільки б не було  від мене пропозицій, усе в штангу! Не чують мене місцеві чиновники! Я би міг залучати інвестиції, допомогу від обласного бюджету, але початкові документи (проєкти, письмові пропозиції, кошториси) повинна готувати місцева виконавча влада. Є негативний приклад з ремонтом дороги – заручився підтримкою ОДА, але тут не встигли підготувати документи. 

Я захоплююся спортом усе життя, тож постійно підтримую розвиток дитячого і юнацького спорту, зокрема Світловодську КДЮСШ №1 та ВПК «САЛАНГ» з Онуфріївки.

Допомагав і допомагаю вимушеним переселенцям. На початку війни я заселив у свої вільні приміщення харків’ян, донеччан та жителів інших регіонів, які знайшли у нас прихисток і отримали першу матеріальну допомогу. 

Чимало людей знають, що я будую церкву Святого Миколая, що на території Покровського храму у Світловодську. Цього року вдалося покрити купола сусальним золотом. 

Користуючись нагодою, хочу привітати читачів газети “Світловодськ вечірній” з прийдешніми святами - Різдвом Христовим та Новим 2023 роком! Бажаю мирного неба над головою, міцного здоров’я і достатку.

Вірю в Перемогу України! 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!