Всі новини

Інтерв'ю

19-07-2019, 16:40
21 липня – вибори до Верховної Ради України. До цієї знакової події готуються не лише кандидати у депутати, виборчі комісії різних рівнів, а й поліція. Як буде здійснювати нагляд за дотриманням правопорядку під час проведення виборів Світловодський відділ Управління   Національної поліції у
5-07-2019, 17:35
Про це нашому виданню повідомляє перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко. З великою вірогідністю ці кошти будуть спрямовані в Устинівський та Бобринецький райони для усунення проблем, що наробила стихія, - каже посадовець. 
8-05-2019, 19:06
З нагоди Дня Перемоги головними героями наших матеріалів стають ветерани. На превеликий жаль, залишається все менше тих, хто б розповів про війну крізь призму своїх спогадів та переживань. Цього разу ми завітали до Федора Григоровича Пугача – учасника Великої Вітчизняної війни та учасника бойових
21-12-2018, 11:50
Напередодні професійного свята – Дня енергетика – ми зустрілися з директором філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Сергієм Яременком. До вашої уваги – коротке інтерв’ю з ним.
1-12-2018, 05:00
Напередодні професійного свята Дня працівників прокуратури, що відзначається в Україні 1 грудня, ми зустрілися з Володимиром Рубаном – першим заступником керівника Знам’янської місцевої прокуратури.
26-10-2018, 08:30
Тримати руку на пульсі Головного заводу, вчасно виконувати замовлення постійних партнерів, шукати нових – така робота у Василя Старшинова, начальника виробничого відділу потужного підприємства.
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
Марина Дуженкова – «Міс чарівна україночка 2019»
Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»
Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!
Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!
Спортклуб «Легіон» - трансформація чоловіків із зайвою вагою на струнких парубків продовжується