» » Біг і мряка – поняття…сумісні

Біг і мряка – поняття…сумісні


Напевне «нельотна» погода перешкодила 5 жовтня кільком заявленим легкоатлетичним командам приїхати до Світловодська. Та через цю прикрість порожнечі не відчувалося. Навпаки…

Майже сотня юних легкоатлетів (дівчата й хлопці) двох вікових категорій (2005-6 і 2007-8 рр.), які представляли спортивні школи Кропивницького (дві команди), Малої Виски, Олександрівки, Онуфріївки і Світловодська (ЦВПВ), провели у Парку Шевченка цього – не те, щоб дощового, але доволі похмурого – дня традиційні змагання з бігу (відкрита першість області), присвячені пам’яті світловодського тренера Віктора Куяна. До слова, змагання ці внесені до обласного календаря з легкої атлетики. 

Забіги проводилися на чотирьох дистанціях – 60, 300, 600 і 1000 метрів. Світловодська команда, яких тренує вдова Віктора Куяна Наталя, виступила, варто зізнатися, не вельми вдало – по кількості медалей різного достоїнства наші хлопці й дівчата виявились на 4 місці. Хоча, серед окремих підопічних Наталії Куян також були свої фаворити. Так, серед молодшої категорії, яка, щоправда, не була внесена до офіційного «реєстру» для нагородження, справжнім універсалом виявився Андрій Пустовіт – який виборов перше, друге та третє місця у забігах на 60, 300 та 600 метрів відповідно. А старший Дмитро Волошенко здобув і «срібло» (60 м), і «бронзу» (300 м).

А найрезультативнішою виявилась команда Олександрівки, за нею – Мала Виска і Кропивницький (КДЮСШ №2).

«Золото» у забігу на 60 метрів завоювали Володимир Пекельний з Онуфріївки і Дарина Данилова з Кропивницького, на 300 метрів – Станіслав Дароган (Мала Виска) і Лєра Дмитрашенко (Кропивницький), на 600 метрів – Ілля Кучеренко (Мала Виска) і Вікторія Бондаренко (Олександрівка), на 1000 метрів – олександрівці Олександр Радзівило і Галина Руденко.

Перебуваючи у парку, я зі зрозумілих причин поцікавився у Наталії Куян її враженнями і відчуттями від проведених змагань.

«26 років минуло, як немає серед нас Віктора Івановича, який встиг виховати цілу плеяду яскравих легкоатлетів. Це саме він започаткував проведення змагань саме на початку жовтня і саме у нашому парку. І мене глибоко тішить, що до нашого міста приїжджають його друзі і колеги по тренерській роботі зі своїми вихованцями змагатися. Я вважаю це кращою даниною пам’яті мого чоловіка».

А ще Наталія Куян, користуючись нагодою, висловила подяку добродіям за допомогу у проведені змагань – приватній підприємиці Тетяні Дейнерштейн і дирекції мережі магазинів «МаркетОпт», а також директору ЦВПВ Анатолію Сіромасі – за вирішення організаційних питань.

Віталій Асауленко, 
фото автора
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!