» » Потрійне свято і почуття потрійні: радість, сум, біль…
Всі новини

Потрійне свято і почуття потрійні: радість, сум, біль…

У Світловодську вшанували українське воїнство від Козаччини до сьогодення та їхню святу покровительку – Пресвяту Богородицю…

Поряд із пам’ятним знаком на честь героїв Куруківської битві 1625 року, що встановлений на вулиці Бойка, 11 жовтня міська влада відзначила потрійне свято – День козацтва, День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка ще від часів Козаччини стала берегинею українського воїнства. 

На врочистостях, що розпочалися з покладання квітів до пам’ятного знаку й хвилини мовчання за нашими сучасниками-світловодцями, загиблими вже у борні на Сході України, взяли участь працівники виконкому міської ради та його управлінь, громадськість і безпосередні учасники неоголошеної війни. Міський голова Валентин Козярчук та його заступниця з гуманітарних питань Ірина Щербина вручили учасникам ООС (АТО) Олександру Тендітному, Андрію Бутку, Сергію Омельченку, Павлу Борисову, Олександру Максюті, Володимиру Педченку, Роману Козловському сертифікати на одноразову грошову допомогу. А Олексію Фролову та Костянтину Дівіну – нагрудні знаки «Ветеран війни». Також, віддаючи данину пам’яті, голова нагадав, що сім’ї п’ятнадцятьох наших земляків, які загинули у тій борні на сході країни, за рішенням міської ради, отримають по 30 тисяч гривень грошової підтримки. 

З привітанням виступила також помічниця народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян

«Сьогодні ми відчуваємо одночасно і радість, і сум, і біль… Напередодні 14 жовтня – Дня коли країна відзначає три таких важливих свята, ми з вами вшановуємо мужність та героїзм людей, які відстоюють нашу свободу і наше життя. Я бажаю кожному з вас віри у те, що мир буде. І кожному – янгола-охоронця. Нехай він буде поруч і веде правильним і вірним шляхом».

Привітання від міської ради ветеранів виголосив офіцер у відставці Олесь Неділя. Свій виступ він традиційно доповнив авторським віршом. А завершилося це дійство патріотичними піснями у виконанні аматорів сцени міського Палацу культури.

Віталій Асауленко
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Мультiмедиа
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджає: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"