» » Потрійне свято і почуття потрійні: радість, сум, біль…

Потрійне свято і почуття потрійні: радість, сум, біль…

У Світловодську вшанували українське воїнство від Козаччини до сьогодення та їхню святу покровительку – Пресвяту Богородицю…

Поряд із пам’ятним знаком на честь героїв Куруківської битві 1625 року, що встановлений на вулиці Бойка, 11 жовтня міська влада відзначила потрійне свято – День козацтва, День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка ще від часів Козаччини стала берегинею українського воїнства. 

На врочистостях, що розпочалися з покладання квітів до пам’ятного знаку й хвилини мовчання за нашими сучасниками-світловодцями, загиблими вже у борні на Сході України, взяли участь працівники виконкому міської ради та його управлінь, громадськість і безпосередні учасники неоголошеної війни. Міський голова Валентин Козярчук та його заступниця з гуманітарних питань Ірина Щербина вручили учасникам ООС (АТО) Олександру Тендітному, Андрію Бутку, Сергію Омельченку, Павлу Борисову, Олександру Максюті, Володимиру Педченку, Роману Козловському сертифікати на одноразову грошову допомогу. А Олексію Фролову та Костянтину Дівіну – нагрудні знаки «Ветеран війни». Також, віддаючи данину пам’яті, голова нагадав, що сім’ї п’ятнадцятьох наших земляків, які загинули у тій борні на сході країни, за рішенням міської ради, отримають по 30 тисяч гривень грошової підтримки. 

З привітанням виступила також помічниця народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян

«Сьогодні ми відчуваємо одночасно і радість, і сум, і біль… Напередодні 14 жовтня – Дня коли країна відзначає три таких важливих свята, ми з вами вшановуємо мужність та героїзм людей, які відстоюють нашу свободу і наше життя. Я бажаю кожному з вас віри у те, що мир буде. І кожному – янгола-охоронця. Нехай він буде поруч і веде правильним і вірним шляхом».

Привітання від міської ради ветеранів виголосив офіцер у відставці Олесь Неділя. Свій виступ він традиційно доповнив авторським віршом. А завершилося це дійство патріотичними піснями у виконанні аматорів сцени міського Палацу культури.

Віталій Асауленко
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!