» » Або ви з нами, або відкривайте ворота!
Всі новини

Або ви з нами, або відкривайте ворота!


Таким зверненням до міського голови Валентина Козярчука закінчив своє відео-звернення  «Чистий мер» Євгеній Рахімбердієв, керівник спортивного клубу «Легіон» 


Що мав на увазі громадський активіст, ставлячи питання руба градоначальнику? Історія у короткому викладі така. «Легіонери» взялися за вирішення сміття у Світловодську простим способом. Запросили усіх охочих на суботник 28 вересня, щоб зробити місто чистішим і за підсумками закликати, як міську, так і районну владу, активніше і ефективніше працювати над проблемою сміття на території. Зібрали понад 50 мішків «непотрібу» на набережній та на переповнених сміттєвих майданчиках, підвезли до адмінбудинку і акуратно склали на порозі. Сфотографувалися і проінформували владу через соціальні мережі про свою добру справу.

Аж ось міський голова повернувся у місто з традиційного відрядження до столиці! Там він начебто вирішував питання перевиборів міської ради, хоча й дитині зрозуміло – ніяких дострокових виборів не буде з цілком зрозумілих причин. Але не про це зараз мова. Приїхав додому і дізнався про зухвалий вчинок «невідомих осіб», які вивалили сміття біля «мерії». На нараді доручив начальнику міськвідділу поліції Андрію Гулому негайно розібратися і вжити заходів! І закрутилося колесо! 

До Рахімбердієва завітав капітан поліції Максим Хоменко і попросив пояснити що то було. Організатор акції розповів, що допоміг владі, зібрав сміття, підвіз поближче до виконкому, тож їм залишилося тільки доставити його на сміттєзвалище. На думку Євгенія, «Легіонери» розбудили владу, мотивували до активних дій! Що тут не зрозуміло?

А на завершення відео-звернення запросив міського голову 19 жовтня прийти до спортивного клубу «Легіон» о 10:00 на черговий суботник. 

«Або ви з нами, або відкривайте ворота!» - сказав Євгеній Рахімбердієв.
 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Мультiмедиа
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджає: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"