» » «Громадський бюджет-2019» – алгоритм дій схвалено

«Громадський бюджет-2019» – алгоритм дій схвалено


У вас є цікаві ідеї? Візьміть участь у конкурсі проектів «Громадський бюджет – 2019»

У п'ятницю, 8 лютого, у депутатській кімнаті адмінбудинку відбулося засідання координаційної ради з питань проекту «Громадський бюджет». Під час обговорення її учасники підбили підсумки реалізації минулорічного проекту та визначили пріоритети на 2019 рік.  

Минулого року переможцем став проект Андрія Скворцова «Реконструкція системи водопостачання для поливу міського стадіону». Цю ідею підтримала більшість світловодців, які взяли участь у голосуванні. Начальник управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради Віктор Самоляк повідомив, що основні роботи вже виконані, а щоб випробувати систему необхідні відповідні погодні умови.

Нагадаємо, громадський бюджет 2018 року складав 118 тис. грн (0,1 % від бюджету міста). Як виявилося, на реалізацію проекту поливу стадіону використали близько 78 тис. грн. До повного завершення робіт необхідно закупити обладнання на 9,0 тис. грн. 

Звіт про виконання громадського бюджету 2018 року учасники координаційної ради взяли до відома, а навесні, коли система поливу пройде випробування, його можна буде зняти з контролю. 

На засіданні ради звучали як невдоволення, так і пропозиції. Представник спортивної громади міста, член виконкому міської ради Олександр Агапов зазначив, що спортсмени підійшли розумно та раціонально до вибору системи поливу, зумівши зекономити кошти. «Я вважаю, що цей проект відбувся. Моя пропозиція така: оскільки чимало проектів у місті ще потрібно реалізувати, треба виділяти на «Громадський бюджет» не 0,1 % а 1 % від бюджету міста», –   запропонував Олександр Агапов.

Наступне питання, яке винесли на розгляд ради, стосувалося «Громадського бюджету 2019». Начальник організаційного відділу виконкому міськради Олексій Риченков ознайомив присутніх з календарним планом цьогорічного проекту та новим тематичним модулем на сайті Світловодської міської ради. За його допомогою буде здійснюватися голосування за черговий проект.

Відомо, що у 2019 році «Громадський бюджет» складає 148 тис. грн. Усі, хто має цікаві ідеї щодо реалізації проекту, можуть подавати свої пропозиції. На офіційному сайті Світловодської міської ради зазначено:

«Проекти приймаються за формою у паперовому вигляді, а також в електронному вигляді з подальшим підтвердженням на паперовому носії з 25 лютого до 25 березня 2019 року».

Голосування за проекти буде здійснюватись у бібліотеках міста та на сайті ради з 19 квітня до 20 травня. До кінця травня комісія має порахувати усі голоси, визначити переможця та подати проект на затвердження виконкому. Його реалізація розпочнеться 1 червня 2019 року. 
[img][/img]

Автор: Яна Боровська

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Мультiмедиа
У Світловодську вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
У Світловодську вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
Світловодськ. Вадим Бойко. Роковини біля обдертої стіни
«Незвичайна історія» заради порятунку Лізи Брусенцевої
Проблеми Світловодська у новій аналітичній програмі «Експертер»