» » Юрій Семенюк: Осучаснення закладів освіти - це завдання Стратегії розвитку Кіровоградщини, яке має стати пріоритетним

Юрій Семенюк: Осучаснення закладів освіти - це завдання Стратегії розвитку Кіровоградщини, яке має стати пріоритетним


Осучаснення закладів освіти, поліпшення їхньої технічної бази органи місцевого самоврядування та виконавча влада мають визначити як пріоритетну складову Стратегії розвитку Кіровоградщини. На цьому перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк наголосив під час звітів керівників підприємств і закладів.


«Ми повинні комплексно підійти до осучаснення закладів освіти, особливо спеціалізованих шкіл , вивчивши потреби кожного з них. У Стратегії розвитку Кіровоградщини задекларовано, що недостатнє оснащення сучасним обладнанням шкіл, ліцеїв, профтехучилищ створює перешкоду у розвитку регіону. Необхідно визначити це завдання як пріоритетне. Керівники освітніх установ, у своєю чергу, також мають ініціювати питання поліпшення матеріально-технічної бази і загалом умов навчань та занять», - зазначив Юрій Семенюк.


Звіти про роботу за 2022 рік представили директори Знам’янської спеціальної школи та Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю. 

«Якщо брати за приклад Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю, то неможливе його ефективне функціонування без сучасної спортивної зали та багатофункціонального стадіону, як це є сьогодні. Такі конкретні завдання та проблемні питання має вирішувати Стратегія», - додав перший заступник голови обласної ради.


Як уже повідомлялося, голова обласної ради Сергій Шульга вже заслухав звіти 41 керівника комунальних установ та підприємств.

Юрій Лета
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!