» » Соціально-економічний розвиток, благоустрій, озеленення громади і... кліщі

Соціально-економічний розвиток, благоустрій, озеленення громади і... кліщі

Такі проблеми розглядала Громдська рада - дорадчий орган при виконавчому комітеті Світловодської міської ради, на своєму черговому засіданні 19 квітня. 

У  роботі засідання взяли участь заступник  міського голови з питань ЖКГ Максим Ільченко, начальник управління економікм Крістіна Ахтирська, спеціаліст відділу внутрішньої політики Ольга Голина, представники громадськості на ЗМІ.  Запрошували на засідання і старосту сіл Павлівки та Вільного Володимира Мусієнка, щоб заслухати його з проблемних питань і взаємодію з громадською радою, але він вкотре проігнорував запрошення. 

Щодо озеленення громади у 2023 році, Максим Ільченко повідомив, що на громадських засадах робота проводиться, наприклад, працівники ЦРЛ висадили дерева на своїй території, а відділ ДСНС висадив дубки на “спецстрої”. 

Що стосується Ландшафтного заказника місцевого значення «Світловодські плавні», заступник мыського голови повідомив таке:заяву до СБУ стосовно незаконного захоплення земель заказника написали, але робота по його створенню зупинилася через реформування Держлісгоспів. Питання потребує додаткового вивчення і продовження роботи. 

Під час  обговорення питання озеленення міста, член громадської ради, лікарка Яна Пасько повідомила про  непоодинокі звернення мешканців громади зі скаргами на укуси кліщами, які несуть загрозу інвалідізації і навіть смерті, порадила провести акарицидну обробку місць найбільшого зосередження кліщів, зокрема на набережній.

Крістіна Ахтирська доповіла про реалізацію програми соціально-економічного розвитку громади у 2023 році, зокрема, про необхідність реконструкції другої та третьої об’їзних доріг, про написання заяв у фонди стосовно реконструкції гуртожитків по вул. Приморській, 74 та Героїв України, 94 під соціальне житло для ТПО. Будівництво нових об’єктів не заплановано, буде лише коригування застарілих кошторисів на реконструкцію.

“СВ”
Фото Максима Осики.
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!