» » Громадська рада надала кілька корисних рекомендацій владі

Громадська рада надала кілька корисних рекомендацій владі

Громадська рада (ГР) при виконкомі міськради 10 грудня на останньому своєму засіданні року розглянула кілька важливих питань життєдіяльності міста.   У  рішенні ГР  є конкретні поради та підказки для влади. Як на них відреагують – побачимо згодом, а зараз слово Надії Мальцевій – голові ГР. 

– З 17 членів громадської ради були на засіданні були присутні 10 осіб, а крім них, у  роботі  ГР взяли участь: Максим Ільченко – заступник міського голови з питань ЖКГ, депутатки міської ради Наталія Піскова  та Олена Жмуріна, Тетяна Степура - головна спеціалістка відділу НС та ЦЗН СМР, Оксана Яременко-Багно - начальниця слідчого відділу Світловодського районного відділу поліції, представники ЗМІ. 

На початку засідання розглянули організаційні питання, а саме: припинили повноваження члена ГР від БФ "Милосердя Вам” Олени Балюк і делегували від цієї ж ГО Олену Будченко, яка набула повноважень члена ГР і брала участь у подальшому голосуванні. 

Головний комунальник міста Максим Ільченко проінформував про  стан ключових питань міста, що обговорювались на попередніх засіданнях. Про стан сміттєзвалища та вирішення його проблемних питань: проводяться роботи на сміттєзвалищі по ліквідації приписів судів, закладено в бюджет кошти на систему фільтрації; планується закупівля техніки для КП «ККП», а саме  - пилосмок и поливальна машина. Знаки обмеження швидкості оновлюються КП «ККП», а обмеження руху великотонажних автомашин можливе лише влаштуванням об’їзної дороги навколо смт Власівка.

Щодо капітального ремонту 3-ї об’їзної дороги та пішохідного тротуару - ведуться перемовини з народним депутатом О. Довгим та обласними депутатами стосовно вирішення питання виділення коштів на співфінансування. Обговорили також стан 2-ї об’їзної дороги, необхідність встановлення дорожніх знаків в с. Вільне, а також долю об’їзної дороги у смт Власівка.

Далі слухали Тетяну Степуру  про стан та перспективи влаштування Ландшафтного заказника місцевого значення «Світловодські плавні», про стан розробки проєктної документації, про перешкоди з боку Лісового господарства, про можливі інші варіанти створення заказника.
У продовження теми Оксана Яременко-Багно - проінформувала про стан кримінальної справи стосовно самозахоплення земельних ділянок. Запит до обласної екологічної інспекції надісланий ще 12 липня 2021 року, але відповіді не надано, наразі тривають слідчі дії щодо збору необхідного пакету документів для прокуратури з цього питання. Обговорили необхідність створення заказника найближчим часом, бо через бездіяльність правоохоронних органів  можливі втрати частини земельних ділянок. До представників ГР також звертались мешканці Лісозаводського мікрорайону зі скаргами на полювання в межах міської зони,   що є порушенням чинного законодавства та наражає на небезпеку домашніх тварин мешканців мікрорайону. 

Член ГР  Вадим Степанець розповів про стан вирішення питання Фондом держмайна України (ФДМУ) щодо комплексу  будівель   колишнього Будинку техніки. Там обвалюються стіни, тож об’єкт є небезпечним, також там знаходиться трансформаторна підстанція, що обслуговує побутових і юридичних споживачів, про листи до Фонду держмайна і отримані формальні відписки. Вирішили написати звернення Президенту, Генеральному прокурору, СБУ щодо злочинної недбалості з боку керівництва ФДМУ,  чи можливість корупційної складової  у зволіканні вирішення питання  передачі на малу приватизацію комплексу будівель   колишнього Будинку техніки та передачі   самої підстанції «Кіровоградобленерго”. 

Слухали Надію Мальцеву про звернення керуючої справами Тетяни Головачової до ГР щодо розгляду питання стосовно перейменування однієї з вулиць міста на ім’я Народного Героя України Андрія Ільїна на підставі звернення спілки ветеранів АТО до міського голови.

Після обговорення усіх питань, вирішили надати такі рекомендації міському голові та виконкому міськради: 

1. Внести до Генерального плану питання щодо влаштування об’їзної дороги навколо смт Власівка.
2. Через  закриття судом  діючого сміттєзвалища, вирішити питання виділення земельної ділянки  під нове сміттєзвалище.
3. Вирішити питання щодо усунення порушень Закону про заборону полювання в межах Лісозаводського мікрорайону міста.
4. Звернутись до ГУ Національної поліції щодо неналежного виконання обов’язків слідчими щодо розслідування кримінальної справи стосовно самозахоплення земельних ділянок майбутнього Ландшафтного заказника місцевого значення «Світловодські плавні». 
5. Пропозицію ГО “Спілка ветеранів АТО” стосовно перейменування однієї з вулиць міста на ім’я Народного Героя України Андрія Ільїна передати на розгляд топонімічної комісії.

«СВ», фото Аліни Євтушенко

 
 
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!