» » «Світловодськ вечірній» відзначив свої 33. Дякуємо за підтримку і вітання!

«Світловодськ вечірній» відзначив свої 33. Дякуємо за підтримку і вітання!

Один з моїх колег, Сергій Ковтуненко, який починав у «Вечірці», потім відбувся у Києві як журналіст і редактор, дивується нашій стійкості: «Ви до цього часу друкуєтеся? Усі видання, з якими я співпрацював, давно пішли в он-лайн…»  

Тримаємося з усіх сил, бо дуже хочемо зберегти наше друковане видання для нащадків. Віримо, що важкі часи минуть і під мирним небом Світловодська, у парках і скверах, затишних кав’ярнях чоловіки і жінки будуть читати газети, насолоджуючись чудовими краєвидами міста. Не вірите? А  друг «Вечірки» Микола Щекотіхін, який наразі живе у Відні, підтримує мене у цій фантазії, стверджуючи, що саме таку картину він спостерігає щодня в Австрії. Дякую йому щиро! 

Надзвичайно приємно, що у наше видання вірять дуже успішні і працелюбні люди. Серед них  - усім відомі меценати і благодійники: генеральний директор ПП «Віктор і К» Віктор Король, директор ТОВ «Світловодський річковий термінал» Юрій Скічко, генеральний директор групи компаній ТОВ «Дніпроенергобудпром» Михайло Литвиненко. Дякуємо їм за привітання і підтримку газети! 

Якось не склалося у нас добрих стосунків з міською радою, це й не дивно! Проте обласна рада про нас ніколи не забуває. Дякуємо за привітання депутатам облради Валентині Здебській, Олегу Медянику, Михайлу Литвиненку, голові Юрію Дрозду і керівнику пресслужби Петру Мельнику

Дякуємо за співпрацю і щирі вітання невтомним волонтерам Марині Салабутіній, Єлизаветі Донець та Юрію Сичову! Доставка газет на фронт нашим захисникам, схвальні відгуки і фотозвіти надихають нас на подальшу роботу. Щиро вдячні за привітання громадським активістам Надії Мальцевій та Ігорю Кирилову, які очолювали Громадську раду при виконкомі міськради у ті часи, коли це громадське формування було дієвим і впливовим, а ми висвітлювали його діяльність. 

Плідна співпраця поєднує нашу редакцію з Центром «Добрада» та його керівницею Оленою Шаньгіною. Тож і вітання були щирими і приємними. Дякуємо! 

Багаторічна дружба пов’язує нас із успішним підприємцем Олександром Дзюником. Щиро вдячні за підтримку наших заходів. Ваші рушнички стали приємним сюрпризом для наших гостей! 

Приємна і несподівана підтримка надійшла також від колишньої в.о.  редактора "Вечірки" Віти Архипової з-за кордону. Дякуємо щиро!

Хочу окремо подякувати відомому галеристу і меценату Миколі Цуканову з Кропивницького за те, що читає «Вечірку» і ділиться нею зі своїми численним друзями за кордоном. Такого досвіду співпраці у нас ще не було. 

Не обійшлося цього разу й без віршів, які 33 роки присвячує «Вечірці» поетеса - аматорка Ольга Осиченко. Творчий доробок Ольги давно заслуговує на книжку, спробуємо їй у цьому допомогти на знак поваги і вдячності. 

Дякуємо усім нашим читачам і передплатникам! Без вас не було би сенсу щотижня друкуватися. Залишайтеся з нами! 

Принагідно повідомляємо, що 23 травня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення рішенням №1754 зареєструвала ПП РГ «Світловодськ вечірній» суб’єктом у сфері друкованих медіа і присвоїла ідентифікатор R30-04372 у Реєстрі. Звісно, «Вечірка» вже 33 роки медіа, але, вважайте, що цього року ми здали черговий екзамен на право так називатися. Тож будемо працювати далі…Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!