» » Книгу, як і шкільну бібліотеку, комп’ютер не замінить
Всі новини

Книгу, як і шкільну бібліотеку, комп’ютер не замінить


За ініціативи Міжнародної асоціації шкільних бібліотек у жовтні пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». 

Шкільна бібліотека НВК №4 активно долучилася до Всеукраїнського місячника, щоб донести до дітей місію бібліотеки Нової української школи – допомагати розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини.  

Протягом місяця ми провели низку заходів, а саме: екскурсії до бібліотеки дітей підготовчої групи дитсадка, книжкові виставки, благодійні акції, бібліоперфоменс, конкурси з виготовлення плакатів, листівок, малюнків, «Найкращий читач школи», «Смайл опитування» тощо.

Жовтневі зустрічі з поетами нашого міста, виставки творів нової літератури, презентації творів, конкурси читців допомагають учням долучитися до духовної спадщини нашого народу. В гості до учнів нашої школи завітала Лідія Лаврик, керівник літературного об’єднання «Літо».   Юним читачам була представлена збірка «Незвичайні пригоди в звичайному світі».  Свої вірші на зустрічі презентували учні школи: Анна Гармаш, Єлизавета Шрамко, Катерина Сімочкіна, Марія Грудістова.

Також ми побували на балі літературних героїв. Бібліоперфоменс «Літературний герой в бібліотеці» представили учні Поліна Корецька, Аліна Алексєєва, Мілана Баженова, Ярослава Фесенко, Марина Кобильська.

Протягом місяця на перервах актив бібліотеки проводив «Смайл опитування»: «Чи потрібна бібліотека у майбутньому?», «Як ви гадаєте: у майбутньому друкована книга залишиться чи її замінить комп’ютер?», «Як ти гадаєш, майбутнє за паперовими книгами, чи електронними?». Відповіді були різноманітними та вразили своєю глибиною: «Звичайно книга залишиться. Гадаю, настане час, коли друкована книга стане раритетом і буде значно дорожчою за комп’ютер» (Олександр Легеза);  «Книга для мене найкращий спосіб відволіктись від щоденних турбот. Немає нічого важливішого, коли разом із головним героєм  намагаєшся розслідувати якусь справу чи відправляєшся на пошуки скарбів до загадкової країни» (Настя Бондарева); «Я люблю друковані книги. Папір не розрядиться. Коли зникає електроенергія, у комп’ютері вся інформація недоступна, а з паперу вона нікуди не дінеться» (Матвій Корченко). Ось такі цікаві відповіді ми отримали від учнів нашої школи і читачів бібліотеки і переконалися – книгу, як і шкільну бібліотеку комп’ютер не замінить. 
 
Світлана Кравченко,
 завідувачка бібліотекою НВК №4  
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Мультiмедиа
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджає: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"