» » Запрошуємо на акцію протесту!

Запрошуємо на акцію протесту!


У середу, 13 листопада, об 11:00 запрошую усіх, хто потерпає від беззаконня, має бажання жити у теплих квартирах з індивідуальним опаленням або отримувати якісну послугу з централізованого опалення, прийти на центральну площу міста і висловити свій протест. 

Через критичну ситуацію, що склалася у місті Світловодську з початком опалювального сезону, бездіяльність влади, ми повинні згуртуватися і самі себе захищати. 

Ми стали заручниками СП ТОВ «Світловодськпобут» - одні замерзають у своїх квартирах, інших примушують через суди платити за ненадані послуги. 

Міська влада не може вплинути на ситуацію, міський голова Валентин Козярчук судом відсторонений від виконання обов’язків і перебуває під слідством, міськрада не може ухвалити жодного рішення, це ще раз продемонструвала позачергова сесія 5 листопада. 

На наше місто не звертають уваги у вищих ешелонах влади України. Спроби першого заступника Кіровоградської облдержадміністрації  Сергія Коваленка зібрати авансовий платіж з усіх бюджетів задля отримання «Світловодськпобутом» номінації на газ -  поки що результатів не дали. Тож тепла найближчим часом не буде! 

Прошу всіх, хто має бажання встановити у своєму помешканні індивідуальне опалення або  узаконити вже встановлене,  об’єднати зусилля. Ми маємо право на гідне життя!

Ми запросили журналістів провідних телевізійних каналів: «1+1», «Інтер», ТРК «Україна» на свою акцію протесту. Є попередня згода, тож   є шанс про проблему відсутності опалення у Світловодську розказати всій  Україні.  

Сподіваємося, що нас, нарешті, почують!

З повагою
Інна Московченко,
фото з архіву
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!