» » Запрошуємо на акцію протесту!
Всі новини

Запрошуємо на акцію протесту!


У середу, 13 листопада, об 11:00 запрошую усіх, хто потерпає від беззаконня, має бажання жити у теплих квартирах з індивідуальним опаленням або отримувати якісну послугу з централізованого опалення, прийти на центральну площу міста і висловити свій протест. 

Через критичну ситуацію, що склалася у місті Світловодську з початком опалювального сезону, бездіяльність влади, ми повинні згуртуватися і самі себе захищати. 

Ми стали заручниками СП ТОВ «Світловодськпобут» - одні замерзають у своїх квартирах, інших примушують через суди платити за ненадані послуги. 

Міська влада не може вплинути на ситуацію, міський голова Валентин Козярчук судом відсторонений від виконання обов’язків і перебуває під слідством, міськрада не може ухвалити жодного рішення, це ще раз продемонструвала позачергова сесія 5 листопада. 

На наше місто не звертають уваги у вищих ешелонах влади України. Спроби першого заступника Кіровоградської облдержадміністрації  Сергія Коваленка зібрати авансовий платіж з усіх бюджетів задля отримання «Світловодськпобутом» номінації на газ -  поки що результатів не дали. Тож тепла найближчим часом не буде! 

Прошу всіх, хто має бажання встановити у своєму помешканні індивідуальне опалення або  узаконити вже встановлене,  об’єднати зусилля. Ми маємо право на гідне життя!

Ми запросили журналістів провідних телевізійних каналів: «1+1», «Інтер», ТРК «Україна» на свою акцію протесту. Є попередня згода, тож   є шанс про проблему відсутності опалення у Світловодську розказати всій  Україні.  

Сподіваємося, що нас, нарешті, почують!

З повагою
Інна Московченко,
фото з архіву
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Мультiмедиа
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджає: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"