» » До Світловодська приїде новопризначений губернатор

До Світловодська приїде новопризначений губернатор


Такою новиною з нашим виданням поділився депутат міськради Анатолій Кучугурний, який сьогодні, 11 листопада був свідком представлення у сесійній залі облради новопризначеного голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня і зустрівся з ним особисто після заходу. 

Нагадаємо, що вчора учасники мітингу-протесту ухвалили резолюцію і доручили юристу Івану Летюці вручити її голові ОДА та представнику Офісу Президента України, але ініціативу виявив Анатолій Кучугурний.  Він особисто звернувся до заступника керівника офісу Президента України Сергія Трофімова у сесійній залі після завершення представлення губернатора. Посадовець і запросив депутата міськради до кабінету голови ОДА. 

Анатолій Кучугурний розповів нашому виданню, що він був третім (після керівників СБУ і Нацполіції), кого прийняв і вислухав Андрій Балонь.

Голова ОДА пообіцяв приїхати до Світловодська завтра, 12 листопада, на 10:00, щоб розібратися у проблемі з опаленням міста і не тільки.
 
На заході у сесійній залі облради побували й інші  представники світловодської громади: секретар міськради Юрій Сапянов, перший заступник міського голови Олена Балюк, депутат обласної ради Руслан Степура, юрист Іван Летюка, директор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський, юрист Руслан Чобан

Фото Богдана Дроздова
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)