» » Олександру Яременку обрано запобіжний захід

Олександру Яременку обрано запобіжний захід


Обвинувачення, наголошуючи на серйозності звинувачення, стверджує, що треба заарештувати, щоб не втік. Натомість захист спростовує таку небезпеку

27 листопада з 10:30 у Світловодському міськрайсуді тривало судове засідання по справі 40/2408/19, аби визначитись, який запобіжний захід обрати  власникові СП ТОВ «Світловодськпобут» Олександру Яременку, якому інкримінується кілька статей КК України, зокрема, – заволодіння часткою майна «Світловодськпобуту», яке належало територіальній громаді міста в особі Світловодської міської ради… 

З боку звинувачення, яке представляють два прокурори Володимир Рубан та Віталій Єднєв, а також слідчий Максим Стороженко, наводяться, зокрема, такі аргументи: підслідний зареєстрований у Кременчуці, а мешкає у Києві, має закордонний паспорт. Також стверджувалося, що і міський голова Валентин Козярчук, і гендиректор «Світловодсьпобуту» Сергій Московський, і державний реєстратор Оксана Желєкова, передаючи йому частку народного майна цього теплогенераційного підприємства, діяли в інтересах саме Яременка. А значить, враховуючи серйозність інкримінованих йому статей, за якими передбачається тривале позбавлення волі з конфіскацією майна, треба позбавити його свободи пересування на час слідства.

У свою чергу захисник Олександра Яременка Михайло Самойленко підкреслив: підозра була вручена йому 28 жовтня, а він досі нікуди не подівся – місяць майже минув. А те, що в Києві живе – так фірма його там зареєстрована. А те, що його підзахисного обвинувачення «малює» як ватажка, в інтересах якого діяли всі інші фігуранти, то існує рішення Світловодської міськради від 2016 року, яким вона сама вийшла зі складу засновників СП ТОВ «Світловодськпобут». І це рішення по сьогоднішній день не відмінене і ніким не оскаржувалося. Тож, на переконання адвоката позбавляти його підзахисного свободи пересування у вигляді домашнього арешту є недоцільним.

Суддя Юлія Макарова, заслухавши аргументи сторін у цих дебатах, о 14:00 видалилася до нарадчої кімнати задля прийняття рішення. 

О 16:20 суддя-спікер Світловодського міськрайсуду Віталій Іващенко повідомив нашому виданню: 

«Відносно громадянина Олександра Яременка судом обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання». 

Віталій Асауленко
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!