» » Спільна мета – дати містянам якісне тепло – має об’єднувати – Сапянов

Спільна мета – дати містянам якісне тепло – має об’єднувати – Сапянов


Майже тиждень минув, як перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко склав повноваження керівника оперативного штабу з подолання наслідків надзвичайної ситуації у Світловодську. І весь тягар цього подолання ліг на міську владу…

Після чергового засідання штабу, ми поговорили із секретарем міськради Юрієм Сапяновим, на якого лягли обов’язки керівника штабу. 
  • Надзвичайна ситуація у Світловодську не скасована, а керівник оперативного штабу змінився. Чому? 

  • Сергій Петрович Коваленко написав заяву на звільнення з посади першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації. Це вимагає закон через зміну керівника ОДА. Оскільки обласна комісія не призначила іншого керівника із Кропивницького – керувати штабом доручили мені.
 Що вдалося зробити штабу на чолі з Коваленком? 

– Згадайте, яка ситуація була у Світловодську лиш якихось пару тижнів тому – у «Світловодськпобуту» навіть не було номінації на отримання газу від «Нафтогазу України». А коли номінація з’явилася, виявилось що міські теплотраси перебувають у вкрай плачевному стані. І їх зараз в авральному режимі відновлюють. На допомогу «Світловодськпобуту» прийшли інші комунальні підприємства. І не лише нашого міста – з усієї області і навіть з Кременчука, який, як відомо, до Кіровоградської області не належить. До можливості такого кардинального зламу ситуації я би додав і особистий приїзд на «Світловодськпобут» народного депутата Олеся Довгого.
  • Як працює штаб тепер? Справляєтесь?

  • Стало важче, хоча б тому, що Кіровоградська облдержадміністрація є для «Світловодськпобуту» ліцензіатом, тобто, від її рішення залежить, чи має він право надавати свої послуги, чи не має. І це було своєрідним важелем впливу на наших теплопостачальників. Міська ж влада таких важелів впливу не має. Але, сподіваюсь, у нас й у них – мета спільна, яка нас має об’єднати. Ця мета – дати містянам якісне тепло.


Віталій Асауленко[img]

[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)