» » «Вечірка» – «Добраді»: «Спілкуйтесь, творіть, дійте! А ми про це обов’язково розповімо»

«Вечірка» – «Добраді»: «Спілкуйтесь, творіть, дійте! А ми про це обов’язково розповімо»


Сьогодні, 6 грудня, в офісі світловодського Центру реабілітації інвалідів «Добрада» було аж надто затісно – окрім міського керівництва та начальників управлінь, що в тій чи іншій мірі опікуються проблематикою людей з особливими потребами, туди завітали ще й спеціалісти відповідних обласних департаментів…

Така масовість пов’язана з Днем людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня і круглим столом з довгою назвою: 

«Забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення в Кіровоградській області. Доступність медичного та соціального обслуговування». 

Привітавши зібрання, з доповіддю про те, що робиться у Світловодську в площині полегшення життя людям з обмеженими можливостями виступила перша заступниця міського голови Олена Балюк. За нею – Сергій Подорожний, голова обласної організації людей з інвалідністю ВО СОІУ, який, до слова, повідомив, що голова «Добради» Олена Шангіна нагороджена Орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеню. Але чого вона його досі не отримала, він і сам не може второпати, скоріш за все – якась бюрократична тяганина.

… Серед учасників круглого столу, які звернулись до зібрання, було лиш двоє, які мають  опосередковану причетність до проблем людей з інвалідністю. Це голова профспілки Головного заводу Галина Козубенко та кореспондент газети «Світловодськ вечірній»  Віталій Асауленко. Перша ораторка передаючи привіт від генерального директора ТДВ «ОДЕБП» Івана Марона і директора Головного заводу Михайла Бур’янського, зазначила, що Об’єднання «Дніпроенергобудпром» традиційно допомагає «добрадівцям» у вирішенні тих чи інших питань. І запевнила, що вони і надалі можуть розраховувати на надійне плече своїх щирих друзів. До речі, Галина Козубенко і цього разу приїхала не з пустими руками – з Новорічними солодкими подарунками для діток і солодкими напоями для учасників засходу. 

Натомість Віталій Асауленко, звертаючись саме до «добрадівців», сказав, зокрема, таке: 

«3 грудня, безумовно, не свято. Це – день. Але він не ваш. Це як нагадування кожній звичайній людині, кожному посадовцю, що цей день вони мають тримати щодня у своїх головах. А краще – у серцях… «Світловодськ вечірній» так і чинить – жоден захід, жодна подія, пов’язані з вашими удачами або проблемами, знаходить своє відображення на шпальтах нашого видання. І як подарунок вам до Новорічних свят, як і цього року, так і наступного, 2020-го ваша організація, завдяки підтримці генерального директора Групи підприємств ТОВ «Дніпроенергобудпром» Михайла Литвиненка, буде отримувати безкоштовно двадцять примірників нашої газети. Тож, спілкуйтесь, творіть, дійте! А ми про це обов’язково розповімо».

А далі засідання круглого столу увійшло у свою ділову фазу… Настоятель церкви Введення Пресвятої Богородиці Володимир Цоуфал, головний лікар Світловодської ЦРЛ Юрій Котенко, начальник УСЗН Ірина Котенко, начальник управління молоді та спорту Неля Брусенцева, головний архітектор Сергій Батяшов, начальник управління культури Надія Клокар, головний спеціаліст Департаменту соцзахисту ОДА Тетяна Супрун та інші мовили своє «спеціалізоване» слово. І далеко не всі з них мали розуміння у людей з особливими потребами. Та розподілення по «барикадах» не сталося. Круглий стіл пройшов, як колись казали, у діловій конструктивній атмосфері.

«СВ»
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)