» » «Я контролюю технічні служби усіх районних управлінь товариства», – Володимир Шаповал

«Я контролюю технічні служби усіх районних управлінь товариства», – Володимир Шаповал


Володимир Шаповал добре знана людина у місті і районі як начальник Світловодського управління газового господарства. На цій посаді він перебував 15 років. З червня 2019 року працює технічним директором ВАТ «Кіровоградгаз». Про нову роботу, посадові обов’язки та зв’язок зі Світловодщиною – наша коротка розмова. 

– Володимире Вікторовичу, насамперед, хоч і з запізненням, вітаємо з підвищенням! Бажаємо успіхів у роботі і кар’єрного росту. Розкажіть коротко про свої нові обов’язки. 

– Обов’язків та завдань чимало. Основні з них: організація і проведення технічного аудиту підрозділів товариства та стану готовності до реагування на надзвичайні ситуації; контроль безаварійної та безпечної експлуатації споруд систем газопостачання, виробничих приміщень, споруд, обладнання, посудин, що працюють під тиском; контроль за забезпеченням безперебійного та безаварійного газопостачання в межах зони обслуговування; контроль роботи та ефективної взаємодії підпорядкованих структурних підрозділів, спрямування їх діяльності на досягнення високих показників роботи, темпів розвитку, удосконалення виробництва, продуктивності праці; організація та контроль за виконанням плану розвитку газорозподільної системи ВАТ «Кіровоградгаз», представлення та захист його в НКРЄКП; контроль за організацією ведення технічного нагляду та поопераційного контролю за будівництвом систем газопостачання. 

– Чи маєте Ви як посадовець вплив на Світловодське управління газового господарства? Чи зберігаються за управлінням функції контролю за відбором газу теплопостачальним підприємством? 

– У межах своїх посадових обов’язків я контролюю всі технічні служби усіх районних управлінь Кіровоградської області. У свою чергу, обов’язком районних УЕГГ є контроль за розподілом природного газу між усіма категоріями споживачів, забезпечення якісної та безпечної експлуатації газопроводів та споруд на них. 

– Газ нині для жителів Світловодська – річ надзвичайно важлива, у місті з великим запізненням розпочався опалювальний сезон, був навіть оголошений надзвичайний стан. «Світловодськпобут» ледве отримав номінацію на газ, збирав з бюджетників попередню оплату… Чому так складно отримувати цю номінацію?

– Порядок отримання номінації на газ не змінився – будь-яка компанія, що буде використовувати природний газ, повинна укласти договір з постачальником, який надає відповідну номінацію за умовами укладеної угоди зі споживачем. 

– Можете сказати, як можна мати заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» розміром у 90 млн грн і все ж таки отримати номінацію? Здається, світловодських споживачів тепла вводять в оману… 

– Це питання – поза межами моєї компетенції. Але можу сказати, що отримання номінації та реструктуризації заборгованості відноситься до переговорного процесу між споживачем та постачальником природного газу. 

– Значить, підприємство вдало провело переговори і отримало можливість не тільки отримувати газ, а й залазити у нові борги? Упевнена, що за неякісну послугу навряд чи вдасться отримати своєчасну оплату і, відповідно, розрахуватися з «Нафтогазом»… Розумію, що питання риторичне і дякую за корисну інформацію. 

Розмову вела Тетяна Дроздова,
Богдан Дроздов (фото, архів)

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!