» » Поки дивився цей сюжет «Леґіону» – у серці закололо, – Московський

Поки дивився цей сюжет «Леґіону» – у серці закололо, – Московський


Так прокоментував відео, відзняте цими днями спортклубом «Леґіон» і розповсюдженому у соціальних мережах, генеральний директор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський.

Нагадаємо, у даному сюжеті було показано шляхетний вчинок «леґіонера» Тьоми, який рятував від неминучої смерті собачок (та кішечку), які мали необережність залізти погрітися до розритої «Побутом» теплотраси, яку, не перевіривши на «вміст» у ній живих істот, було зарито. Так от Тьома під прискіпливим оком відеокамери і рятував цих тваринок. Що і спонукало вашого кореспондента з обуренням звернутися до гендиректора Московського: 

– Як же так! Ваші копачі, що – осліпли, загорнувши нещасних тварин?

–  Я поки дивився цей сюжет – у серці закололо, – відповів гендиректор. –  Бо, якщо би у колодязі знепритомнів Тьома, здається, так його називав товариш, що знімав нагорі, його рятувати поліз би Дьома, за Дьомою – Льоня… Там би всі й зосталися. Адже не виключається, що у колодязі міг би накопичитися сірководень – газ небезпечний для життя навіть у незначній кількості. Згадайте, як це було кілька років на каналізаційній насосній станції на Власівці…

При цьому інтерв’юер додав, що працівники «Побуту» весь час інструктуються стосовно перевірки канав та траншей, які вони закопують, на наявність у них різної живності. І закликав мешканців у жодному разі не повторювати, нехай, шляхетний, але вкрай небезпечний для життя вчинок «леґіонерів». 

А коли почуєте із колодязя (у даному випадку, з «побутовського» колодязя) скавчання чи нявкання – телефонуйте невідкладно до цього підприємства. Приїдуть фахівці – рятувати і собачок, кішечок, і білочок з єнотами, запевнив Московський.  

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!