» » Увага! Проводимо щеплення тварин проти сказу. Безкоштовно!
Всі новини

Увага! Проводимо щеплення тварин проти сказу. Безкоштовно!


Сказ – це смертельне захворювання, єдиним способом боротьби з яким є вакцинація. Власники тварин віком від 4-х місяців зобов’язані щорічно проводити щеплення проти сказу. Ненадання тварини для щеплення несе за собою адміністративну відповідальність!

Продовжуючи тему актуальності захворюваності тварин на сказ, повідомляємо, що протягом І кварталу 2019 року в області зареєстровано 21 випадок захворювання тварин на сказ, що на 27 випадків менше, ніж за аналогічний період 2018 року. Призупинили зростання показників заходи, проведені у 2018 році та направлені на основне джерело сказу – дику фауну, а саме  кампанія з пероральної імунізації. 

Продовжується робота з попередження сказу і серед дрібних свійських тварин. Так, у поточному році антирабічною вакциною в області вже щеплено 22 143 собаки та 20 881 кота. У місті фахівцями Світловодської міської державної лікарні ветеринарної медицини щеплено від сказу 160 домашніх тварин (собак та котів).

У Світловодську випадків сказу серед тварин зафіксовано не було, але, враховуючи складну епізоотичну ситуацію  на сусідніх територіях, приводу для спокою немає. Тому, вкотре наголошуємо, що сказ – це смертельне захворювання, єдиним способом боротьби з яким є вакцинація. 

Нагадуємо, що власники зобов’язані щорічно надавати тварин (віком від 4 місяців) для проведення щеплення проти сказу. Ненадання тварини для щеплення несе за собою анміністративну відповідальність.

Вакцина є безкоштовною у державних лікарнях ветеринарної медицини Держпродспоживслужби області, в тому числі у Світловодській міській державній лікарні ветеринарної медицини.

Щепити проти сказу свого улюбленця можна у лікарні за адресою: 

вул. Комарова, 115 (тел.: 2-49-59) щоп’ятниці. При собі необхідно мати ветеринарний паспорт на тварину.

У червні 2019 року фахівці міської лікарні ветеринарної медицини проводитимуть щеплення тварин у комунальному секторі міста за затвердженим графіком.

Запрошуємо всіх власників тварин бути відповідальними та долучитися до кампанії вакцинації проти сказу. Також можна щепити безпритульного собаку чи кота, якщо буде забезпечено фіксацію тварини. 

Графіки проведення шеплень проти сказу дрібних тварин у приватному секторі міста та у смт. Власівці буде оприлюднено додатково. 
        
Тетяна Кривошея, начальник Світловодського міського
управління Головного управління 
Держпродспоживслужби в Кіровоградській 
області
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!