» » «Я не хочу, щоб були мої ознаки у вигляді корупційних діянь» – Сапянов

«Я не хочу, щоб були мої ознаки у вигляді корупційних діянь» – Сапянов


Ні, це не помилка, це так висловився секретар Світловодської міської ради на нараді, коли згадував нашу газету, свою восьмирічну освіту плюс ПТУ, і взагалі, демонстрував якусь приреченість…

Сьогоднішню щопонеділкову нараду секретар міськради, на якого покладено ще й обов’язки міського голови, Юрій Сапянов провів у президії на самоті – ані першої заступниці, ані «гуманітарної»  Олени Балюк та Ірини Щербини – поряд із ним не було. 

Розпочав він з натяку на таку собі редакторку міського видання, яка пропонувала укласти з ним договір на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування.

«Я не хочу, щоб були мої ознаки у вигляді корупційних діянь, надання переваги. Сан Санич (Возний. Ред.) це діло доведе, довів уже. Треба доручення – доручення для всіх управлінь зробимо і ви виберете цінову пропозицію собі, де і як…» – отак дослівно повідомив про це головуючий і ніби, виправдовуючи свою малозрозумілість, додав, що у нього освіта восьмирічка плюс ПТУ.

А потім за кілька хвилин додав: 

«… З цього приводу виконавчим комітетом не укладено договір з одною газетою на висвітлення моєї діяльності, оскільки там «пощитали», що, якщо вони пишуть про мене хорошо, то я маю з коштів міського бюджету платити, е-е-е платити… і за заказні статті громада платити не буде…».

Тож, відкидаючи сапянівську умовність, повідомляємо, що у своїх тезах він «зашифрував» саме «Світловодськ вечірній». Відтак, запитання: коли це ми писали про Сапянова «хорошо»? Чи не «хорошо»? 

Ми завжди про нього (і взагалі, про всіх) писали і пишемо об’єктивно, констатуючи лиш факти. Щоправда – з деяким співчуттям, бо ж далеко не кожний громадянин із ТАКОЮ освітою візьме на себе відповідальність за життєдіяльність міста у вкрай складний для нього період… 

Нам невідомо, чи відчувається таке співчуття у репортажах міського радіо, програму підтримки якого затвердили і якому будуть виділятися кошти на висвітлення діяльності міської влади («…Я не хочу, щоб були мої ознаки у вигляді корупційних діянь, надання переваги… – слова Сапянова як рефрен), хоча радіоточок у Світловодську майже не залишилося, бо дротів немає після заміни стовпів товариством «Кіровоградлбленерго» – така об’єктивна реальність. 

Крім цього секретар ще кілька хвилин побалакав про обов’язки керівників структурних виконкомівських підрозділів, нагадавши, що часу у нього обмаль – треба поспішати до Кропивницького на суд з ним «відставленим» Валентином Козярчуком, який заперечує законність дострокового припинення його повноважень.

… До слова, Сапянов, готуючись до означеного процесу, кілька разів навідувався до редакції «СВ» (та й взагалі він у нас частий гість!), збираючи матеріали свого протистояння з Козярчуком, зокрема, про те, як тодішній міський голова погрожував «заїхати йому з правої». То йшов би собі за подібним «собіратєльством» на світловодське радіо – щоб не було «ознаки у вигляді корупційних діянь».

Та Бог з ним! Не будемо ми укладати з ним ніякої угоди, навіть якщо сам запропонує. Хай спить спокійно. І навіть  побажаємо йому успіху на суді сьогодні у Кропивницькому… 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!