» » Різдво у 93-ій ОМБ «Холодний Яр». На передовій!

Різдво у 93-ій ОМБ «Холодний Яр». На передовій!


У переддень величного свята Різдва Христового волонтери Кіровоградщини – Дарія Ільїна, Микола Титаренко з Петрового і Віталій Дмитрович з Кропивницького відвідали один з підрозділів 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» (ОМБ).

Розповідає Дарія Ільїна:

– Луганщина зустріла нас цнотливим снігом. Яка ж краса, ніби потрапили у казку. Усе білосніжне і святкове –  Різдво! Якби ж то тільки не війна… Поїздка була запланована, виконували прохання бійців у придбанні будівельних матеріалів. Крім мінвати, фольгоізолу, плівки, цвяхів та інших необхідностей привезли консервацію, солодощі, чаї і каву, матраци, ліки та перев'язувальні матеріали, маскувальну сітку, кікімору, подушки, ковдри, шкарпетки і дитячі малюнки. А Микола Титаренко продемонстрував свої кулінарні здібності – приготував венігрет і вперше зварив холодець. Віталій Дмитрович передав бійцям книги "Іду на мир" з автографом авторки Ольги Кирилюк
Радісна зустріч і теплі обійми з побратимами і земляком Сергієм, а в мене такі зустрічі завжди викликають відчуття і радості, і болю. Радію, що живі. Боляче, що ніколи не зустріну рідний погляд... Живіть, хлопчики, живіть! На вас завжди чекають мами…

У дорозі не без пригод –  два втрачених колеса, пошкоджені диски і гума ремонту вже не підлягають. За дві поїздки – три тисячі кілометрів.

Щиро дякуємо справжнім друзям, людям з великими і небайдужими серцями, які дають можливість нам, волонтерам, допомогати нашим військовим в зоні ООС, дарувати їм тепло, увагу і впевненість в тому, що вони не покинуті, що не самі, що поруч є патріоти, які завжди прийдуть на допомогу.

Все буде Україна!
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!