» » «Інтереси міста Світловодська відстояли у Києві!» – депутати міської ради

«Інтереси міста Світловодська відстояли у Києві!» – депутати міської ради

Утворюється Власівська громада, до якої увійде Павлівка з Вільним, ще три села Світловодського району область пропонує приєднати до Власівської громади, підсилюється Великоандрусівська громада, Світловодськ, як і очікувалося, залишається на самоті. З цим рішенням категорично не погодилися депутати міської ради, ухвалили власне рішення і поїхали з ним до Києва. 

Усвідомлюючи безрадісну перспективу розвитку міста за таким розподілом території Світловодщини, депутати міськради вирішили спробувати виправити ситуацію у Києві на рівні Міністерства розвитку громад та територій. З цією метою спочатку 20 січня скликали позачергову сесію, на якій ухвалили рішення про звернення до названого Міністерства та Кабміну, викладення позиції ради щодо адміністративно-територіального поділу Світловодщини, а саме: місто Світловодськ та Світловодський район – одна єдина громада з адміністративним центром у місті Світловодську, повідомлення про це рішення обласної державної адміністрації, всупереч рішенню  профільної міжвідомчої обласної робочої групи.

21 січня група депутатів у складі Віталія Тетяниченка, Юрія Сапянова, Анатолія Кучугурного та Андрія Москаленка побувала у Міністерстві розвитку громад та територій одночасно з представниками Кіровоградської ОДА. Кожен з них отримав можливість висловити колективну думку. 

Результатами поїздки до Києва з редакцією поділився Віталій Тетяниченко. Депутат упевнений, що Світловодськ вдалося врятувати і, скоріше за все, громада міста і району ще буде мати додатковий час для розробки власних пропозицій. Він задоволений тим,  що до його ініціативи їхати до Києва негайно,  дослухалася решта депутатів і тим, що на їхньому боці виступили кілька відомих людей, зокрема знаний експерт Юрій Ганущак

Анатолій Кучугурний теж відгукнувся з дороги: 

«Світловодськ відстояли у Мінрегіоні! Сподіваємося, що все буде відбуватися у межах Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, затвердженого Кабміном у 2017 році». 

  
Нагадаємо, що за Перспективним планом 2017 року мало того, що Власівка залишається зі Світловодськом, до Світловодської громади ще приєднуються території сільських рад: Павлівської, Великоскельовської, Миронівської та Озерської. Решта сіл району утворюють Глинську громаду. А крім цього, залишається Великоандрусівська громада…

Тож далі буде.
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!