» » Можливо, у світловодських депутатів карантин?

Можливо, у світловодських депутатів карантин?


Так чи інакше, чергова 82-а сесія міськради, запланована на 18 лютого, не відбулася. 

Причина тривіальна – брак кворуму: зареєструвалося 11 депутатів. Зате людей з вулиці було чимало. У тому числі, чимало прийшло й АТОвців, яким далеко не до вподоби тяганина з призначеною їм землею під гаражі. А обранці не йдуть і не йдуть.

Щоб недаремно витрачати час, секретар ради Юрій Сапянов зачитав листа від обуреної громадськості, якого вони направили як на міськраду, так і на Верховну Раду України. Лист сповнений обуренням через плани ОКВП «Дніпро-Кіровоград» встановити на кожен будинок по комерційному приладу обліку водопостачання і у разі невідповідності його показників з показниками квартирних лічильників – різницю «розкидати» на всі квартири конкретного будинку. 

Коли година, відведена на очікування кворуму, добігала кінця, слово попросив гість із Кременчука – Володимир Барахтянський, директор торгового дому «Комунальна техніка», до якого дійшла інформація про те, що у Світловодську оголошено тендер на придбання сміттєвозу з кошторисом у 2,7 млн грн. Тож він, користуючись нагодою, пропонує придбати у його торговельному домі таку ж техніку безпосередньо від виробника за 2,2 млн грн, тобто зекономити 500 тис. грн. Плюс встановлення на сміттєвоз додаткового гідравлічного обладнання (відвал) і ця сума збільшиться максимально на 150 тис. Тобто при потребі міста у двох таких машинах, економія складе 700 тис. грн.  

Сапянов порадив підприємцю зареєструвати свою пропозицію у загальному відділі виконкому. І наостанок повідомив, що скликати сесію варто у п’ятницю, 21 лютого.
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!